Pazartesi

2012'ye Kermitten bir adet sepet havası geliyoooor ! :)

|
                                                                           

2013 ...

Hola , sevgili Kermitlerim ! Umarım gününüz güzel geçiyordur... Kermitin hediyeleri yakında sahibini bulacak hatırlatmasını yaparak gelelim yeni yıl yazıma:)

Klişelerden haz eden bir hatun kişi değilim sizlere yeni yıl dilekleri veya aforizmalar kasmak istemiyorum zaten her yerde var ben birazcık daha farklı bir yazıyla veda etsem 2012'ye olur...

Özel günleri ne kadar önemsemiyorum yeaa diyenler olsa bile bu günlerde insanların kalplerinin teli daha bir hassas sanki o yüzden bırakın bu ayakları zaten çağımızın kronikleşmiş hastalığı iletişimsizlik,yalnızlık, ve sevgisizlik birde üstüne dürüst olmayan tavırlara gerek yok!
Şöyle geriye dönüp neler yapmışım , ne yaşamışım, ne kazanmışım , ne kaybetmişim , iyi&kötü ne yapmışım,yolun neresinde duruyorum sorularını cevaplayınca anlıyorum ki BÜYÜMÜŞÜM gerçekten!Detaylara girip ne kendimi ne sizi sıkmıcam :) Sadece yeni yıl dediğin bir bahane ve başlangıçlar için sebep . İnanmaya ihtiyacı var insanoğlunun 2013 de kendi miladınızı yaratın ve kendinize sebep kılın . Ölmeden önce yapmak istediklerinizi listeleyin . Vee en güzel tavsiyem alın bir defteri sadece hatalarınızı yazın ama objektif olun ;) Birleştirin bunları zihninizde ve telafi edilebilecekleri telafi edin , önünüze bakmanız veya vazgeçmeniz gereken yerleri kabullenin devam edin yola değiştirmekten korkmayın . Yargılamayın başkalarını , suçlamayın , affedin her şeyi herkesi . Kendi misyonum nedir? bunun cevabını bulun . ;Mutlu edin , mutlu olun . Almadan da vermeyi öğrenin , empati kurun , sevdikleriniz yanınızdayken sarılın sıkı sıkı , kin tutmayın en güzel intikam önemsememektir :) Özür dileyin , sevgi gösterin , adım atın , hoş görün , iyi niyetli olun ama aptal değil , haksızlıklara boyun eğmeyin,kendinizi ezdirmeyin, saygısızlığa müsaade etmeyin ,merak edin,araştırın,gezin,ağlayın ,yüksek sesle kahkaha atın , hak edene hak ettiğini verin iyi ya da kötü ve ERTELEMEYİN! Hepimizin kendine daha çok saygısı olduğu , sağlıklı , üretken, neşeli ve AŞK dolu bir yıl geçirmesini yürekten dileyerek Halikarnasın mavisi eşliğinde 2013'e göz kırpmaya gidiyorum ,hepimize bir dilek tutup denize fırlatıcam ;)
                                                      Hepinizi seviyorum , görüşmek üzere !                                                           5 yorum :

 1. duygularıma tercüman oldun canım yılın ilk günü çok bunalımlı geçti bende sebepsiz sinir harbi yaşıyorum desem yeridir:) eşimde napcanı şaşırdı kendimi mutfağa tıktım vakit geçsin diye neyse yarına düzelir umarım.

  YanıtlaSil
 2. Dedikodu yaparız o zaman beraber özelde :) Benimde dün güzeldi bugün birileri batırdı sağolsun!

  YanıtlaSil
 3. geçmiş olsun her zaman batıran birileri bulunur:) ama batıran çabucak temizlesin emi:)

  YanıtlaSil
 4. ala ala bu sinir harbi bir bende sanıyordum inşallah en kısa zamanda moraller düzelir yeni yıl hepimize huzur mutluluk sağlık versin

  YanıtlaSil
 5. amin hepimize inşallah yıl bi garip başladı anlayamadım herkes bir hallerde ben sinir küpü:) çabıcak geşsin yahu:)

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥