Çarşamba

Bu yaşıma çok anlam yükledim ... İşte bunlardan biri -- >Kermit Alemlerde :)

|
Hola !

Blog yazma hevesine kapılalı uzun zaman oldu epeydir bekletiyorum bu blog doğum günümün en tatlı tarihinde doğmalı diye yüzyılın son ahenginde : 12.12.2012 :) Şu an kocaman internet dünyasına bir ses verdim tek başıma dilerim ki benimle beraber seneye burada güzel bir aile oluruz. Bundandır ki başından BİZ diyerek inanıyorum evrene mesajı gönderdikten sonra yol almaya devam ediyorum. Karmaşık ve heyecanlıyım ama bu yazımmı düzeltme niyetim yok olurda ilerde yol kat edersek nerelere gelmişiz kısmını görmeyi severim ;)

Blog dünyası insana ayrı bir vizyon katıyor ; sosyalleşmek , güncel kalmak , araştırmak , emek vermenin ne demek olduğunu anlamak gibi ... Üstelik görünen kadar kolay olmadığını anlıyoruz işin mutfağına girince html kodları şablonlar derken bu havuzda boğulmamak adına araştırmaya girmiştim ama yardım etmek isteyen pek bulamadım . Herkes hallederiz kadir modundaydı :) iyi ki bu esnada Bloghocamı bulmuşum . Sevgili Serdar bey büyük bir sabırla tüm sorularımı yanıtladı yanlışlarımı düzeltti ve hala bitmek bilmeyen sorularımı en kısa sürede yanıtlayarak bana ışık tutmakta. İlk yanıt aldığımda çok şaşırmıştım o kadar çabuk geri döndü ki ve üstüne sabırla tek tek yazdı nasıl bir yol izlemem gerektiğini inanın şaşırdım malum günümüz dünyası çıkar dünyası ve kendisi hiçbir ticari kaygı gütmeden bu yardımları gönülden yapıyor . Misyonuyla bağdaşan bir blogger kendisi gerçekten daha iyi bloglar için uğraşıyor anlatımı bir o kadar yalın . Keşke desteklense böyle insanlar sağlam platformlar tarafından ... Blogumda zamanla göreceğiniz güzel değişikliklerde kendisinin emeğinin payı büyüktür , teşekkürler  Bloghocam   iyi ki varsın :)

Blogumun en neşeli en sevimli görseli kimin elinden çıktı derseniz ? Çoğunuz onu tanıyordur eminim :) Rococosh :)  Uzun zamandır takipçisiyim sevgili Seda'nın ... Bilmeyenler iiçin ; kendisi moda bloggerı sıkı kombinleri var ve bunu üstelik kendi sunumuyla gerçekleştiriyor . Ayrıca kendisi grafiker headerım onun ellerinden çıktı samimi ve bir o kadar tatlı tavrı için kendisine sonsuz teşekkürler ve öpücükler :))Özetle artık ben de varım heveslerimi deneyimlerimi biriktirdiklerimi tüm samimiyetimle paylaşacağıma önce kendime sonra sizlere SÖZ veriyorum . Zamanla daha güzel olur dilerim her paylaşım.Duygusal girişleri bir kenara atıp başlıyorum artık yol almaya shakira
kemerlerinizi bağlayın kermitle uçuşa geçiyorsunuz :)

Sevgiler kalp kalp öpücük :)

2 yorum :

  1. O zaman kocaman bir hoşgeldin de benden. Yeni blogun hayırlı uğurlu ve Kermit kadar sevimli olsuuuun :) XOXO

    http://berry-dew.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. Çook tatlısın , teşşekür ederim :)))

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥