Cumartesi

Chına Glaze/For Audrey

|
Hola Kermitlerim ...
Yorucu geçen dünün etkisiyle hafta sonuna erken başladım, akşam erkenden dinlendiğim için :) İnanılmaz üşüyorum ve yaz günlerini yad ediyorum . Biraz içimiz ısınsın diye şöyle canlı bir aqua rengi ile tanıştırayım dedim sizleri :) Chına Glaze ojelerinin methini aşağı yukarı duymayan kalmamıştır sanıyorum ki. Bloglarda & ünlülerin dünyasında bu ojeye çok rastlamamak imkansız gibi . Popüler kültüre ayak uydurup bu kadar övdükleri oje neymiş dedim ve elimde eksik olan renklerden birini edinip tanışma fırsatı buldum .

Chına Glaze işi fazla önemsemiş olacak ki bildiğimiz ojeden fazlasını yapmış niye bu kadar övüldüğünü deneyimleyince anladım. Sürdüğüm renkte tek kat yetti ,ikinci katı denemeye gerek görmedim. Alış esnasında biraz ürünü azaltmanızı öneririm zira tırnağa sürerken biraz yoğun geliyor;  ürünü taşırmanıza sebep olabiliyor. .Fırça izi bırakmaması iyi bir artı.Ürün ne kadar yoğun olsa da çıkarım esnasında uğraştırmıyor.Ama simli olanları da böyle midir fikrim yok denemek lazım. Sık sık koleksiyon yeniliyorlar ve isim veriyorlar her ürüne. Benimkinin ismi :  For Audrey ;) Pek seksi ismi var... Ama bu kadar neon ve turkuaz denizleri andıran bir oje için değil de daha kırmızılar siyahlar yakışırdı Audrey'e bence :) Tombalak bir şisesi var ki bu miktarı ile oje canavarlarını fazlaca memnun eder ama en sevdiğim kısmı 36 ay dayanma süresi benim gibi miskinlere birebir hemen bitiremem ben çünkü.Renk skalası oldukça geniş koleksiyonuma katmak niyetindeyim kült renkleri ama şu fosforlu epey muzip duruyor sanırım ilk fırsatta onu denicem :) Gelelim Audrey'in farklı ışıklardaki görünüşüne , iyi seyirler :)Sevdiniz mi ? :) Chına Glaze ojelerini çoğunuzun bildiği gibi Tanaçan Kozmetik ithal ediyor . Buradan edinebilirsiniz click.Sipariş gönderimleri sevindirici derecede hızlı. Üstelik firmanın salı ve çarşamba günleri sertifikalı eğitim programları var . İlgilenenlerin bu fırsata dahil olmalarını öneririm ... Keyifli hafta sonları herkese , sevgilerle :))


7 yorum :

 1. ellerin pek güzelmiş :D ocenin rengi çook tatlı tam yaz için ama neon kışında moda her türlü giderim var diyo:D simli olan kısmını hangi oceyle yaptınnnn beraber çok hoş?

  YanıtlaSil
 2. Adaşım mükemmel! Ellerine sağlık =) Anca fırsat buluyorum okumaya

  YanıtlaSil
 3. @Feyza alix avienin simli saydam ojesini üzerine. Teşekkür ederim iltifatın için ^^

  @ Adaşımm :)) Sen beğendiysen tamamdır hihih çok teşekkür ederim ^_^

  YanıtlaSil
 4. Bu renk bende de varkii çok seviyorum :) sanada cok yakışmış güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 5. Çok tsk ederim Gonca :)) Senin nail artlar bomba ama bizde sebepleniyoruz :)

  YanıtlaSil
 6. ne kadar güzel bir renkmiş yahu bayıldım ;)

  YanıtlaSil
 7. :)) Essenceden bu tonlarda bir ojen vardı senin bende onu çok beğenmiştim :)

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥