Cuma

Herbalife Body Contouring Creme & Buffing Scrub

|
Hallo Kermitler ^_^

Bugün size Herbalife ürünlerinden Body Contouring ve Body Buffing Creme'i anlatacağım.

Herbalife markasına genel olarak bakacak olursak, genellikle 'Diyet ürünleri markası' diye biliniyor ki bu yanlış bir kanı. Herbalife diyet değil, beslenme takviyesi ürünleri sunuyor. Sindirim problemlerinin çözümüne yardımcı olan, ek vitamin takviyesi sunan, farklı aromalı enerji verici çayları olan bir marka. Bunun yanı sıra birbirinden kaliteli cilt bakım ürünleri de var. Adından da anlaşıldığı üzere bitkisel içerikli ürünler sunuyor. Amerikan teknolojisini, Uzak Doğu bitki bilimiyle sentezliyorlar.

Herbalife'ın kurucusu doktorların çoğu Nobel ödüllü doktorlar ve ürettikleri ürünleri kendileri ve aileleri de kullanıyor ki bu çok güven verici bir şey. Herbalife ürünlerinin çoğunu deneme fırsatı buldum, bugün de size bahsettiğim 2 kremi anlatacağım.


İkisi beraber kullanıldığında daha etkili sonuçlar veren bu ürünler karın-kalça bölgesini sıkılaştırmaya ve düzgünleştirmeye yarıyor. Selülit görünümünü ve portakal kabuğu tipi cilt bozulmalarını azaltıcı etkileri de mevcut.

Öncelikle Body Buffing Scrub belirlenen bölgeye 10-15 dakika masaj yapılarak uygulanıyor. Scrubın içerdiği partiküller ve jojoba yağı o bölgedeki kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı oluyor. Bölge ılık suyla durulanıp kuruduktan sonra Contouring Creme aynı bölgelere yine 10-15 dakika masaj yapılarak yediriliyor. Uygulama işlemi biraz uzun gelebilir ama sanılanın aksine düşünülenden çok daha keyifli. Contouring Creme'i de duruladıktan sonra vücudunuzdaki rahatlama hissine hayran kalacaksınız. İki ürünün kokusu aynı, çok ferah ve temizlik hissi veren bir kokuya sahipler.

Ürünler 200 ml lik ambalajlarda. Çok fazla dayandıklarını söyleyemem, düzenli bir kullanımla (Haftada en az 5 kere) 2 ay dayanıyorlar. Etkili bir sonuç almak için de en az 70 günlük bir uygulama gerekli. Benim selülit gibi cilt bozukluğum yok ama yine de ürünlerin verdiği sıkılaştırıcı ve düzgünleştirici etkiden memnun kaldım.


Herbalife Body Buffing Scrub ve Body Contouring Creme'i malesef eczanelerde ya da kozmetikçilerde bulmanız mümkün değil. Herbalife satışı yapan distribütörlerden ya da supervisorlerden satın alabilirsiniz. Ürünlerin fiyatı; Body Buffing Scrub 200 ml.  $17.00, Body Contouring Creme 200 ml. $28.00

7 yorum :

 1. kuzum ben bu markaya ısınamadım bir türlü aynı avon gibi satıcıların yalan yanlış bilgilerle zorla satmaya çalıştığı ürünler gibi gelir o nednle sıcak bakmıyorum ama memnun kalmışşsın ne alaaa ben selülitle bilmemneyle pek işim yok :D ondan ilgilenmem ama lush da arkadaşım için alışveriş yaparken -arkadasım sormustu- çok iyi geri dönüşler aldıklarını bir ikili önermişti mağaza sorumlusu egerkı sorun yasayan varsa aklında olabılır gıdıp konusabılırler hatta ;)

  YanıtlaSil
 2. Çok denk gelmiyorlar zaten temin etmek zor herballife ürünlerini ama genel kanının aksinde bir artı durumları var sadece.Fikir olsun bilmeyenlere;)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba ben Ceren Herbalife ürünlerine ulaşmak evet zor çünkü biz müşterilerimizi kişiye özel programlara aldığımız için onları takip ederek sonuç aldırmak ilk görevimiz.İsterseniz size bu konuda yardımcı olabilirim.
  Saygılarımla...

  Herbalife Bağımsız Distiribitörü
  Ceren Bayraktar

  0 224 224 76 13
  0 555 521 05 95
  0 555 973 98 43

  www.herbalclub.net
  www.farki-hissedin.com

  YanıtlaSil
 4. ben de kullanmıştım bunlardan uzun süre kullanmda etkisini gördüm çok problemli dğeildi selülitlerim o yüzden 0 a indi mutluyum huzurluyum parasını haketti bence

  YanıtlaSil
 5. arkadaşlar herbalife bir marka kötülemeye kimsenin hakı yok ve eleştire bilirsiniz ama önce bir kendinize bakmanızı tavsiye ederim o kaliteye layıkmısınız kulanmaya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. HAD sınırlarını aşmadığı sürece herkes istediği gibi eleştirebilir evet fakat bu size benim blogumda kimin layık olup olmadığı hükmünü verebilme cüreti tanımaz . Beğenmemiş olabilir arkadaşım isterse ayaklarına sürer isterse çöpe atar babanızın şirketiymiş gibi ergence bir fanatizme girmeniz manasız . Sevgiler

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥