Salı

NOB Asetonsuz Oje Temizleme Mendili

|
Hola Kermitlerim ^_^

Blogda hediye etkinliğine yüklendiğimden vakitsizlikten yazı yazamıyorum bıdı bıdılarına son verip hemen bir yazı girmek istedim evde hasta hasta yatarken :/ Daha önce bloglarda görüp almaya niyetlendiğim ama satış noktalarında genelde bulamayıp hüsranla eve döndüğüm ürün NOB asetonsuz oje temizleme mendilini Bim'de alışveriş esnasında tesadüfen denk gelip son kalan elmalı  çeşidini sepete attım .

Astım hastası olduğum için keskin kokulardan rahatsız oluyorum maalesef  ve aseton bunların başında geliyor. Nob'a bu sebeple şans verdim. Ürün güzel ve pratik bir ambalaj sunmuş en büyük artısı ise taşınabilir olması !


*Kutu içerisinde 30 adet ince disk şeklinde mendil mevcut .Kutu açıldıktan sonra 6 ay kullanım ömrü var.
*Hoş ve rahatsız etmeyen hafif bir kokusu var ve zevkinize göre koku alternatifleri var.
*Bir disk eğer oje simli değilse iki ele yetiyor.
*Yapısı yağlı bu sebeple çıkarım esnasında dağıtırsanız ojenin rengi yağ ile beraber ellerinize yayılabiliyor ve hiç hoş bir durum olmuyor bunu önlemek için alüminyum folyo tekniğindeki gibi tırnağınızın üzerinde 5-10 sn. tutup ardından aşağıdan yukarı doğru yaymadan ufak dairesel hareketlerle hop diye çıkarabilirsiniz sonrasında elleri yıkayınca tertemiz oluyor yayılmış olan renkler ^_^
*Simli ojelerde  zorlandığını söylemeliyim fakat zahmet verse bile asetonun aksine minik bir kalıntı bile bırakmıyor önemli olan bu kısmı benim için.
     *Simleri görebilirsiniz diskin üzerinde . Biraz hırpalanıyor disk simli ojelerde.
Koyu renk ve iki kat sürülmüş ojelerde başarılı.Simlilerde zahmet veriyor ve daha çok disk harcamak durumunda kalıyorsunuz.Gratis ve Bim' de bulabilirsiniz fiyatı 3-4 Tl aralığında değişmekte.
Yıkandıktan sonraki hali tertemiz ^_^
Yağlı olmasının artı yanı bakım yapması sık oje değiştirenler bilir asetonun nasıl kuruttuğunu .

Özetle Kermit bu ürünü sevdi ve çanta kahramanları kadrosuna ekledi bile taşınabilir daha sağlıklı ve pratik  bir çözüm arayanlara öneririm  ..Sevgilerle :)))


11 yorum :

 1. Kermite bak sen ya nasıl da sahiplenmiş:D
  Ay çok güldüm :):)

  Bu asetonlu diskleri aşırı beğeniyorum,elleri kurutmadan ojeyi çıkarıyorlar..
  Asetonla sildiğimizde yeryere bulaşıyor ya bunlarda bulaşsa bile deri o ojeyi içine çekmiyor peçete ile ble kolayca temizleyebiliyoruz...
  Herkes kullansın,faydalı bir yazı olmuş kermite selam:)

  YanıtlaSil
 2. ^_^ Hakkaten neşeli bir fotoraf oldu kermit için nasıl sarılmış cidden :D
  Teşekkür ederim çok , ben de çok beğeniyorum ama her zaman bulamıyorum bulunca stoklucam
  Çok güzel değindin deri içine almadığı için yıkayınca tertemiz oluyor en çok bunu sevdim kırmızı ojelerde asetonla çıkartırken kalıntılardan illet yaşarsın ya işte bu yok Nobda:)
  :)Selamlar ^_^

  YanıtlaSil
 3. Asetonsuz oje cıkartıcılar dısındakileri bende kullanamıyorum.Geçen gün bunu önerdiler.Dedim bu da ne almam ben bunu ilk kez duyuyorum.Ve almadım da n kdr büyük hata etmişim şimdi anladım :( Aydınlattıgın için sağol kuzum Bundan snra favoriler arasında olucak.

  YanıtlaSil
 4. Oyy kuzum ne demek yararlı olursam ne mutlu bana ^_^
  Kermitin artık kamera önüne geçti bu arada çok öperiz seni :)

  YanıtlaSil
 5. @öylesine biri adlı arkadaşımın yorumu yanlışlıkla silindi çok özür dilerim:( Güzel yorumu için de teşekkür ederim Kermit de size bayılıyor ^_^

  YanıtlaSil
 6. Kermiti yerim yaa nasıl sarılmış :)

  Harika bir analtım olmuş, diğer bloglarda şöyle iyi böyle güzel diye anlatılmış olmak için anlatılıyordu.

  Ellerine sağlık ^,^

  YanıtlaSil
 7. Oyy adaşım çok teşekkür ederim sen beğendiysen tamamdır ^_^
  Yeşil ya ondan bu kadar sarıldı :P

  YanıtlaSil
 8. Koku beni de çok rahatsız ediyor.İlk gördüğümde bu ne acaba nasıl kokuyor demiştim ama gerçekten pratik temizlik sağlıyor.Kermit'e bayıldım:)

  YanıtlaSil
 9. ^_^ Evet haklısın seregon böyle yenilikçi şeyleri seviyorum.Kermit bana Sevilimin hediyesi bloga maskot olsun diye ^_^

  YanıtlaSil
 10. çok komzetık delısı degılım ama oje severım kermıtım :) bencede güzel bir ürünmüş genelde açık renkler kullandığım düşünülğrse kullanmayı çookk istrerim denk gelırse sepetime atıcam ;)

  YanıtlaSil
 11. Açık renklerden yanaysan zate kuzum direk keyifle kullan yukarda anlattığım tekniği uygularsan açık renklerde tek hamlede çıkarabiliyorsun ^_^

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥