Pazartesi

Bonbonelle Hediyeleri Kime Gidecek?

|

Merhabalar, harika bir çekilişin daha sonuna geldik : ) Çekiliş süresince biz çok eğlendik, paylaşımlar Bonbonelle ekibini de bizi de çok mutlu etti.. Öncelikle katılan herkese teşekkürler!

Hediyelerimizi biliyorsunuz, bu hediyeler için onlarca kişi katıldı çekilişimize. Bunların büyük çoğunluğunun gerçekten yeni evlenecek, düğün hazırlığı yapan bayanlar olması bizi şaşırttı ve çok mutlu etti, demek ki amacımıza ulaştık dedik Kermitalemlerde ve Mamontenka olarak.

Lafı fazla uzatmadan, bu güzel hediyeleri kazananlara gelelim.. Çekilişimize 200 ün üzerinde katılım oldu, uzun uğraşlar sonunda çift katılımları, eksik yerine getirilen ya da yerine getirilmeyen şartları da çıkarınca 138 kişi kaldı. Çift haklarla beraber toplam 210 hak oldu.

Kazananlarımız; Hnaydin ve ArsimaVe Bonbonelle Jürisinin seçimiyle özel blog ödülünü kazanan blog yayını Alure Zeynep'in bu yayını.

Kazananlarımıza mail attık, kendileri bize adres, beden bilgilerini ayrıca askıya ve tişörte yazılmasını istedikleri isimleri gönderecekler.

Güle güle kullansınlar hediyelerini : ) Yeni çekilişlerde görüşmek üzere.. Bizi sosyal medyada takibe almayı unutmayın ^,^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥