Cumartesi

Beautyface Eyesential Under Eye Enhancer

|
Holaaa Kermyler : )
Nasılsınız ? Umarım iyisinizdir.Ben çok iyiyim diyemem baharın güzelliğinin eksilerini çekenlerdenim.Alerji ! Kendimi yazdan çalınmış bir Bodrum havasıyla avutmaya çalışıyorum işte elimde peçetem gözümden inen yaşlarla .. Pek acıklı tanımladım :P Alerji dışında gayet iyiyim ama  bu hafta yine ihmal ettim siz farkındayım.Hazır uğramışken sevgili arkadaşım yelkenlikız'ın anneme hediyesi olan Eyesential under eye enhancer ürününü not panomuza iliştirip günün keyfine devam etmek üzere kaçmaya niyetliyim : )
Daha çok göz altı torbaları derin kırışıklıklar halkalar için uygun olan bu ürünün asıl hedef kitlesi orta yaş ve üstü aslında.Ama gözlerinizde yoğun torbalar ve kırışıklık mevcutsa siz de kullanabilirsiniz elbette.Gördüğüm en eğlenceli ürünlerden.Tamamen kozmetik bir efekt olan ürünün etkisi yaklaşık 10 saat boyunca bizi Sindirella tadında gezmemize sebep sonra yine külkedisiyiz diye tanımlarsam daha net anlatmış olurum sanırım ki.Özellikle ünlülerin sık tercih ettiği bir ürün çünkü günü kurtarıyor :)

Ürün 15ml 60M kullanım süresi mevcut ve sitesinde 248 TL . Sağlam bir ürün ambalajı var ama camdan olmasını tercih ederdim fiyatına bakınca daha şık olmaz mıydı diye geçti içimden ayrıca daha hijyenik? Kapaklı gibi dursa da spatulası var uygulama için ve bu ürünün çoğu zaman kenarlara taşmasını dolayısıyla kurumasına zemin hazırlıyor diyebilirim ki öyle de pul pul dökülüyor kapağı açarken zayi olan ürün... Yani; tasarım başarısız.
 Uygulamaya gelince ürünü çalkalayıp içindeki etkenleri homojenize ediyoruz ve öncesinde temizlenmiş göz altı bölgesine içten dışa hilal hareketiyle bir mercimek tanesi kadar ürünü yediriyoruz çabuk kuruduğundan seri olmalıyız.Ardından 3 dakika içinde etkisini görmüş oluyoruz tamamen üst deriyi toparlayan bu ürünün alt deriyle bir ilgisi yok .Magnezyum silikat ile hücre porlarını kapatan ürünün germe efektini aktif ediyor.Yağ butonları derin kırışıklıklar ve torbalar bu süre içinde kayboluyor hayret verici bir şekilde.Bu süre içerisinde  mimik hareketi yapmaktan kaçınmalısınız.Ayrıca dilerseniz kaz ayakları veya yüzünüzde başka bölgelerde kullanabilirsiniz.

Fiyatı gereksiz fazla.. Popülerlikten kaynaklanıyor bence ama uzun kullanım süresi açısından bakarsak çok da büyük zarar değil.Annem inanılmaz sevdi çünkü yaşını hop geriye atıyor 8 saat bile olsa bir bayan için mutluluk verici özel yerlerde ihmal etmiyor.Ki normalde çok düşkün değildir böyle şeylere ama bunu sevdi.Bedia'ya teşekkürler bu yüzden bir kez daha :) Bunun yanı sıra  babam daha çok sevdi; şeker hastalığından dolayı göz altlarındaki torbalanmaları bile anında toparladığından çocuklar gibi mutlu oldu .Bence alınası bir ürün öyle içerik açısından zaten kötü de değil performans olarak vaadini yerine getiren bir ürün finansman ayırırım derseniz not edin köşeye derim.Yılların etkisini kısa süreli yok eden bir buluş olması çok iyi.Biz sevdik ^_^
Sevgiler , xox : ))

16 yorum :

 1. Fiyatına kocaman bir yuh çektikten sonra, işe yarar olması tebrik edilesi :) teşekkürler kuzucum yazın için :*

  YanıtlaSil
 2. Hahah :) Evet dediğim gibi popülaritesinden bence bu fiyatı ve gereksiz pahalı bir fiyat içeriğinde devrim niteliğinde hayatın sırrı yok ki sonuçta değil mi ^_^
  Ama sonuçları ciddi eğlenceli 60 ay süresi için almaya değer sadece o fiyata ordan yırtıyor rica ederim kuzum.Teşekkürler yorumun için.

  YanıtlaSil
 3. Çok ilginç bir ürün, ilk defa karşılaşıyorum : )
  Fiyatı da epey ilginçmiş, dediğin gibi içerikten değil de ününden kaynaklanıyor olsa gerek..

  Sağol Kermit ^,^ Yine harika ve açıklayıcısın

  YanıtlaSil
 4. ben de ilk defa görüyorum bu ürünü ama işe yarıyorsa değer yani o fiyatı vermeye :) bu arada geçmiş olsun canım aynı alerjik durum bende de var seni çok iyi anlıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyy sorma bugün eczaneden bi kutu maske aldım dışarda öyle gezdim ama rahat ettim arkadaşım sana da geçmiş olsun alerji beter :(
   Bence de vermeye değer hatta sizin için uygulamalı bir fotoraf eklerim etkisini görmeniz adına ..
   Teşekkür ederim güzel yorumun için..

   Sil
 5. Ya biz yaşlanmasak olmaz mı :) cidden antiaging ürünleri çok pahalı, bende kırışıklık önlemi için şimdiden yaşıma uygun kremler göz çevresi ürünleri kullanıyorum,pahalı ama bir umut diyip almaktan başka çare bırakmıyorlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Di mi kuzum ya :(
   Önlem almak şart ama ben aşırı yüklenmeye de karşıyım çoğu kimyasal sonuçta iyi beslenen takviye alan sigara içmeyen ve spor yapan bir bayanın kolay yaşlanmayacağına kalıbımı basarım ^_^
   Ciddi bir sektör ve gerçekten masraf hayatımızda hep olucaklar işte :(

   Sil
 6. Güle güle kullansınlar kuzum :) benim yaşıma uygun değildi malumun bir teyzem sevinecenkti anneciğine kısmetmiş ;) babanında işine yaramasına ayrıca sevindim. Güzel açıklayıcı bir yazı olmuş :* muahh

  YanıtlaSil
 7. Değişik bir ürünmüş aslında. Birçok insanın ihtiyacı olan birşey. Ama 10 saat etki edip sonra geçmesi pek iyi değilmiş. Kalıcı etkileri olan bir ürün olsa almaya değer ama geçici afektleri pek sevmiyorum. Yani sürekli bunu sürüp dolaşamazsın ya. Bir kere sürmesen insanlar n'olmuş buna demeye başlar. Ama tanıtım ve yazı çok bilgilendirici olmuş. Teşekkürler.=)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim ^_^
   Şöyle düşünelim efektler piskolojiye oynuyor ve en iyi antiage ürününü bile kullansak kırışıklık kaçınılmaz ve bir bayanın kabul edebilceği bir durum değil kolay kolay.Bu manada sıkıntı yaşayanlar için nimet sonuçta sosyal yaşamda kullan gitsin evinde kırış tepiş dolaş heheh :P

   Sil
 8. çok ilginç bir ürünmüş ilk defa sitende rastladım ve çok şaşırdım canım anneme almayı düşünüyorum dediğin gbi maksat moral olsun :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman hiç durma derim bakıma pek düşkün olmayan annemin eli bile hep bu üründe ^_^

   Sil
 9. kocaman bir yuhunuz diyorum fiyatına.. ilerde çok kırışınca kullanırım ama kompleskliyim çünkü :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. HAhaha yorumunuza çok güldüm ^_^
   Hangi bayan çizgilere tahammül edebilir ki zaten ? Zor ... Alınası bir ürün totale vurursanız kullanım süresini ve mikatr azlığını aslında makul denilebilir sadece gözler için kullanıcaksanız.

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥