Salı

Lip Smacker Fanta

|
Holaaa Kermylerim..

Dudaklarda portakal tadı bırakıp kaçmaya geldim : )) Lip smackerlar çıktığı an itibari ile merak konusu olmuştur, doğrudur hani seveni de epey vardır.Nob kozmetik getirmişti ülkemize  oje temizleyici mendilleri alırken sepete fanta aromalı lip smacker çoktan  attım sepete tahmin edersiniz ki.Gelelim yorumuma ...Peki neymiş bu ürünü bu denli istenilesi yapan kesinlikle  aroması ve elbette kokusu : ) Sık bulunan üç çeşiti mevcut piyasamızda : Cola,Fanta;Sprite..Nemlendirici etkisi anlık maalesef ki uzun süreli bir koruma ve yumuşatma sunamıyor.Diğer lip balmlar ile kıyaslayınca performans açısından üzgünüm ki sınıfta kaldı.Tadı ilk saniyede Fanta sonrasında bildiğin kimyasal :) Sadece saydığım ilk iki özellik için alınabilitesi var benim gözümde eğlencesine çantamda olsun hesabı. Biterse alır mıyım ? Ih ıh :)  


Denemek için güzeldi pişman değilim en azından . Lipbalm canavarı olarak performansı beni tatmin etmese de portakala olan düşkünlüğümden paçayı kurtardı . Denk gelirse kullanıyorum kısa sürede bitirebileceğimi sanmıyorum. Aklımda sprite çeşidi kaldı ama olur da bulursam alırım diyordum ama  performansı başarılı olmadığından ıh ıh  diyorum artık : )) Deneyen var mı ki içinizde? Gratis & Bim gibi yerlerde bulabilirsiniz .Fiyatı 3-5 TL arasında değişmekte.Fantalı fantalı öperim sizi , görüşmek üzere ^_^

14 yorum :

 1. Ben de tam aksine sevdim bu ürünü çünkü tadı kötü olduğu için yiyemiyorum :D Yani şöyle, kokusu çok güzel ama tadı kötü, ağzımızda böyle kimyasal bir tat bırakıyor bence. Kolalısını merak ediyorum bende :))

  YanıtlaSil
 2. Ben de sevdim ama nemlendirme performandı ve yumuşatması kısa süreli başarılı bir lipbalm değil tadından ve kokusundan eğlencelik buldum ^_^ Tadı evet sakat aslında kimyasal sonuçta ama kokusuna daha çok tav oldum desem yeridir.

  YanıtlaSil
 3. ıhhh almam alamam :) evıme ıceceklerını sokmadıgım şeyleri neden alıyım değil mi:)) portakal taze ye kuzum :D kimyasaldır yimeee :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahah süper yorum :) Evet bu içeceklerin hiç birini ASLA tüketmiyorum.Ama tadından birazda meraktan edinmiş bulundum.

   Sil
 4. Ben de kararsız kalmıştım alıp-almamakla, almamıştım iyi ki dedim şimdi ^,^
  Zaten bu tarz farklı üretimler ambalajı ve renk-koku ile müşteriyi çektiği için içeriğe önemseme gereği duymuyorlar : )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle adaş haklısın ki ben lipbalm çok severim kolay tüketirim benim elimde süründü:)

   Sil
 5. ben de merak ediyordum bunu kolalısını denemek istiyorum :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lipbalm performansı arıyorsan hayal kırıklığına uğrarsın ama eğlencelik çantamda bulunsun dersen benim gibi al derim :)

   Sil
 6. Bende alacaktım bundan çok hoşuma gitti.
  Sonra bırak kızım hiçbir işe yaramadığını sende biliyorsun dedim kendi kendime ve almadım.
  Tadı kötü mü ki?

  YanıtlaSil
 7. Bir şey kaybetmemişsin kuzum hatta iyi yapmışsın ben sırf merakıma yenildim :)
  Tadını aroma ile epey bastırmışlar ama o kimyasalı örtmüyor ilk saniyeden sonra tadı evet kötü.Kokusu çok güzel bildiğimiz Fanta hani :)

  YanıtlaSil
 8. Kolalısına hep elim gidiyor bu yazıdan sonra açıkcası daha bi'merak ettim. Hazır kolayı bırakmışken onunla kendimi teselli ederim :p

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kolayı bırakmakla iyi iş çıkarmışsın :)
   Avunmak için neden olmasın :P

   Sil
 9. Ben direk nivea lipstickten şaşmıyorum süper olmasa bile ama bide senin önerdiğin collagene :)Buna sıcak bakmıyorum bolca kimyasal barındırıyor.

  YanıtlaSil
 10. Teşekkür ederim memnun kalmana sevindim collagenden :)
  Bende bir daha alıcağımı sanmıyorum ^_^

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥