Perşembe

Balm Urgency "Boo Boos" Express Solution Skin Repair

|
Hoolaa Kermylerim !
Şahane bir tavsiye yazısı var bugün blogda. Herkesin keşfetmediği biraz kıyıda kalmış bir güzellikten bahsedelim istedim.Sephora'ya yolunuz düşerse bu güzelliği hemen sepete atın.Kendisi ne işe yarıyor derseniz ? Elizabeth Arden 8 hour krem ve muadillerine kafa tutmak için yaratılmış ama ondan daha üstün özelliklere sahip bir ürün bu minicik boyu ile...Şaşılası derecede en umudunuz olmayan sorunlarda tam bir kahraman olucak sizin için.O yüzden , tanışmayı ertelemeyin derim.İhtiyacına göre profesyonel kapatıcı,iyileştirici,BB krem ne istersen o olabiliyor. Örneğin kendini tutamadın ve yüzündeki akne ile uğraştın geride sanat eseri olarak şiş ve mor bir tümsek bıraktın.Ya da dudağında uçuk çıktı tam da özel bir günde ! Delirirsin ! Ya da , ya da ... :) Dudaklarınız kuru çatlamış kanıyor , tırnak etlerini kemirmekten şapşal çocuklar gibi görünen yaralı ellerini saklıyorsun... Kuafördeki kız tam bir çaylak çıktı ip işlemi esnasında etini mi kaptırdı.Daha tonlarca örnek verilebilir bile.Ne yapsan olmuyor kapanmıyor mu bu gününü ve makyajını mahfeden görüntü.? 
O zaman bir Sephoray'a gidip bu minik devi alıyorsun ve ona gözün gibi bakıp yanından asla ayırmıyorsun.Etkilerine şahit oldukça beni hatırlayıp gülümse olur mu ? :)))

Sevgilerimle ,xoX ^_^

    

2 yorum :

  1. iyi günlerde kullan canım. dediğin kadar etkiliyse her bayanın sahip olması gereken bi ürün... sorması ayıp fiyatı ne kadar?
    sevgiler
    kozmetiktutkunu.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. Kullanıp değerini bilemedim ben bunun yine alcam :(

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥