Perşembe

Clinique Moisture Surge Ekstra Yoğun Nemlendirici Krem

|
 Hoolaa Kermylerim !
Mevsim geçişlerinin hem ruhumuza hem cildimize etkileri son hızla devam ederken cildimizi doğru ürünler ile koruma zamanı geliyor artık. Karma nemsiz cildim için bu sebeple mutlaka özel arayışlara giriyorum.Bu sezon ise arayışımı sonlandırdım , neden derseniz ? ...

Cildinizi yormayacak hafiflikte jel yapısı ile  nem verirken bir o kadar yoğun , canınız sıkıldığında ise misyon değiştirip makyaja baz ya da  nem maskesi olabilecek bir ürün var desem ?
Merak ettiğiniz detaylar bu başlığın altında , kahveler benden : ))


Cam kavanozlu ambalajda kullanıma sunulan ve neşe veren rengi ile kapağı açıldığında yoğun krema kıvamı ile iştah uyandıran bir izlenim bırakıyor bende Clinique Moisture Surge Ekstra Yoğun Nemlendirici Krem ... Jel kıvamı ile günlük kullanıma uygun , gün ortasında makyajınızın üzerinden dahi kullanabileceğiniz bir nemlendirici kendisi. 

Biraz huysuz ve stresli olan cildim Clinique ürünleri ile çok iyi anlaşıyor hassasiyetine yanıt bulabiliyor . Dermatolojik anlamda ise markayı zaten güvenilir bulduğum bir alternatif hep benim için bu marka .

Karma hassas  cildimin bölgesel kuruluklardan kaynaklanan ince çizgilerini doldurmasından dolayı çok sevmem için ilk sebebim. Bu kuruluktan kaynaklanan gerginliği alması ise ; Benim için en büyük terapi zaten ! Yağlı olmaması karma cildim için iyi bir artı bu sebepten dolayı çoğu yoğun nemlendiriciden korkarım ama Clinique ile son buldu diyebilirim bu endişem. 

Makyaj altına uyum sağlayabilecek kadar hafif olan ürün , gün içerisinde makyaj üzerinden dahi olacak düzeltmelere uygun formda ki bu benim daha sık başvurduğum bir şey. Eğer aşırı kuru bir cilde sahipseniz yüzünüze yoğun bir tabaka uygulayıp 5 dakikalık nem maskenizi elinizde tutuyorsunuz haberiniz yok . Bir taşla iki kuş yani :) 

Düzenli kullanım ile verdiği sağlıklı ve ışıltılı görüntüyü çok seveceksiniz .Stoklanası bir ürün.Hatta yeni tanışacağım derseniz eğer seyahat boyunu ya da avantajlı kofre setlerden edinme şansınız var çevrimiçi sitesinden .

Sevgilerimle,xoX : )

12 yorum :

 1. Krem adeta şeftalili bir tatlıyı andırıyor uzaktan, çok sevimli görünüyor,Clinique üçlüsünü barındıran kofre de son derece hoş ve uygun bir fiyata.. Boynerlere bir gitmek gerek. teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim ^_^
   Değil mi çok iştah açıcı görünüyor ^_^ Güle güle kullanın şimdiden .

   Sil
 2. bende bu nemlendiriciyi kullanıyorum ve çok memnunum. ancak bu mevsim bu bile yetmedi...Yine Clinique'in skin fortifying hydrator'a geçiş yaptım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Memnun kalmana sevindim.Nilgün, senin kullandığın seri ile hiç yolum kesişmedi madem yoğun bakım bir araştırayım :)Teşekkür ederim.

   Sil
 3. DDML kullanıyorum ben de kermitim çok çok memnunum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mericim bunun sonrasında DDML'e geçmeyi istiyorum formülü de yenilenmiş çünkü deneme boyunu kullandım çok çok sevdim : ) Sen de memnun kaldıysan alayım hatta yazdın mı?

   Sil
 4. Çok sevimli görünüyor Kermy'm ilk defa gördüm çok hoşuma gitti bu =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adaşım Clinique nemlendiricileri güzeldir ^_^

   Sil
 5. Merhaba, yazınız ilgimi çekti. benimde nemlendirme için önerim; Yeni tanıştığım Bionem krem.. kadar güzel ve etkili ki özellike tüm cilt tipleri için çıkarttıkları el yüz ve vücut kremi bir harika.. tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bionem ile ilgili düşüncelerim pek olumlu yönde olmadı benim o sebeple tavsiyede bulunmadım okuyanlarıma. Sizin beklentinizi karşılamasına sevindim ^^

   Sil
 6. Merhabalar.Krem ile ilgili görüşleriniz dikkatimi çekti.Bende kullanmak isterim lakin ciltim karma ve birazda alerjik yapıda.bazı kremlerin içindeki maddeler her ne kadar göz çevreme sürmesem de gözleri yakıyor.sizce kullanabilirmiyim ? Karma cildime

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim cildim karma/hassas ama alerjik diyemem kullandığım süre boyunca sorun yaratmadı ki bu marka bu anlamda pek sorun çıkarmıyor . Başarılı bir nemlendirici derim ben ^^

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥