Perşembe

Doa'dan Hediyeler Var!

|

Merhabalar! Her zaman olduğu gibi Kermit ve Mamontenka' nın size birbirinden güzel hediyeleri var  : ) Üstelik Doa Kozmetik Sponsorluğunda! Yani klişe cümleler yerine samimi ve sade bir tanıtım metini sizi bekliyor ...

Doa Kozmetik gerçekten saf ve doğal ürünleri sadece 20 liracık bir alışverişte kargo ücreti almadan kapımıza kadar getiren bir firma. Üstelik siteye kolayca üye olarak %20 indirim kapabilirsiniz. Ben bu fırsatları kaçırmamalıyım derseniz sizi de https://www.doakozmetik.com'a bekleriz!


Son günlerde canımız sıkıldı haydi bir çekiliş patlatalım derken sinerjimizin pek uyuştuğu bu ekibe "Bizim takipçilerimize hediyeler verseniz, olmaz mı?" dedik.. "Hay hay efendim pek güzel olur" dediler ve sadece sizlerden sosyal medya hesaplarını beğenip paylaştığımız etkinlik haberini eşe dosta yaymamızı istediler. "Eh yapmazsanız da canınız sağolsun be.." dediler : )

Gelelim sürprizlere ^,^ Doa Kozmetik iki kişiye cilt serumu + Baobab yağından oluşan set hediye ediyor az zahmetli ve kargo yok bin tane şart yok her şey beleş, taş attınız da kolunuz mu yoruldu yahu bırakın bu sonbahar miskinliğini katılın işte !

1- Mamontenka.com ve Kermitalemlerde.com' u GFC'den izlemeye almayı başardınız mı ?

2- Doa Kozmetik Twitter hesabını takibe alıp bu tweeti retweet etmek. Bu adım olur da biterse 3.maddeye geçebilirsiniz.

3- Doa Kozmetik Facebook hesabını takibe alıp bu gönderiyi paylaşmak.

Eh bu noktaya kadar kusursuz geldiyseniz kesinlikle sizi alnınızdan öper ve son olarak bilgilerinizin teyidini aşağıdaki forma girmenizi istesek çok olmayız herhalde ...

ÇEKİLİŞ BİTMİŞTİR
Kazananlar; Huncagirl ve Kaanbra

6 yorum :

 1. ŞARTLAr tamam herşey süper katıldım kızlar :**

  sevgiler

  YanıtlaSil
 2. hepsi tamam katıldım bakalım=)

  YanıtlaSil
 3. şartlar tama inş kazanırım

  YanıtlaSil
 4. şartlar tamamdır kazanmak dileğiyle işallahhh sevgilerrr
  Havva_020@windowslive.com

  YanıtlaSil
 5. katıldım


  saliha temiz
  salihatemiz@hotmail.com

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥