Çarşamba

#haftanınojesi 2 / Essie Smooth Sailing

|
Hoolaa Kermylerim !
#haftanınojesi konuğumuz geniş renk skalası ve farklı renkleri ile çok seveni olan Essie...


 Eski bir koleksiyondan kalma bu rengi hala bulmanız mümkün mü bilmiyorum ama oldukça tatlı bir yaz rengi.Mavisinin tatlılığı beni cezbetti.İçinde mikro mavi pembe simler var ama tırnakta renk değiştiren bir yapıya sahip.Gümüş rengine dönüyor.Güneş ışığında aradaki diğer renkleri farketmek mümkün ama .Tek katta rengini gayet iyi verse de ben iki kat sürmeyi tercih ettim.Duruşu pürüssüz.Sürümü oldukça rahat ama Essie ojelerin fırça yapılarına çok bayıldığımı söyleyemem.

İçerik olan 3 free (Tolune,Formaldehyde,DBP gibi zararlıları içermeyen) yapısı ile dikkat çekse de tırnakta yapısını uzun ömürlü koruyamaması dolayısıyla tercih sebebimi etkileyeceğini düşünüyorum.Daha uygun fiyata aynı aynı fiyat aralığında soyulmadan pürüssüz performans sağlayan bir çok oje biliyorum ve severek kullanıyorum ve bunun sadece bendeki ojeye denk geldiğini umuyorum.Koruma ile sürmeyi tercih etseydim belki daha çok dayanabilirdi ama bunu tek başına sağlasaydı daha güzel olabilirdi...

Yeni renklerde buluşmak üzere , sevgilerimle : ))


5 yorum :

 1. rengi çok hoşmuş pırıltılı ve spor bir renk kalıcılığından dolayı bir günlük kullanılabilir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Top coat sürünce idare eder epeyce normalde Essie ojeler bu kadar dayanıksız değil ama bu ayrı bir cins çıktı :/ Ben de çok sevdim rengini,teşekkürler:)

   Sil
 2. Güzel bir leylak rengi gibide aslında,güzelmiş güle güle sürüştür bebek !

  YanıtlaSil
 3. Çok çok güzel bi renk ama bende eissie ojelerine vereceğim parayı china glaze yada orly yada zoya falan harcarım haksızmıyım?

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥