Pazar

#haftanınojesi 3 Flormar İcy Top & Matte | Tırnaklarda kar küreleri

|
Hoolaa hafta sonu miskinleri !
Haftanın ojesi köşemize bugün bir süre piyasaya sürülen mat seri ile beğeni toplatan Flormar pullu ojelere de sonunda el atmış geç bile kalmıştı diyorum : ) İcy top & Matte serilerinden beyaz tonunu tercih ettim bakalım nasıl kullanmışım bu ikiliyi ve yapıları nasılmış ?
Mat bitişli her şeyi çok sevdiğim gibi ojeleri de çok sevdim.Yapılarını biraz zor buldum ama uygulama esnasında iz bırakacak gibi dursa bile kuruyunca pürüssüz ve mat duruşu size hemen sağlıyor.Fırça yapısı kullanım itibariyle gayet rahat ve kuruma süresi tatmin edici hızda.Serinin diğer renklerini de ayrıca sevdim ! Tırnakta yapısını koruyan ve çıkarma işleminde sizi yormuyor nob mendiller ile tek seferde hoşcakal diyorum : )


Icy top ise ; içersinden beşgen asimetrik ve çubuk şeritler barındıran parlatıcı formunda bir oje . Kar kürecikleri sanki tırnaklarınızda gibi çok sevdim ben :)

İçerisindeki pullar çok sevimli , yaratıcılığınıza kalmış kullanma şekliniz ben renk renk ojelerime uyum sağlasın diye beyaz pulları tercih ettim. Tek eksi yanı bana göre fırçası ... Ojeden yeterli miktarda pul alamıyor bir kaç sefer işlemi tekrarlamanız gerekiyor ama yapısı ve duruşu çok başarılı.Tırnaklarınızın üzerinde emanet bir duruşu yok ve çıkarması çok kolay ! Simli ve pullu ojelerin en büyük sorunu budur aslında ama Flormar bu sorunu ortadan kaldırmış. Benim uygulamam ise : Alt zemine Flormar matte beyazı uyguladıktan sonra sünger tekniği ile tırnakların boyuna siyah renkte oje uyguladım ve üzerine Flormar Icy Top pullu ojeyi geçip sabitedim.Eğlenceli bir duruşu var ve pulların net duruşu çok hoşuma gitti ilerleyen zamanlarda farklı renkler ile deneyeceğim. 

3TL gibi uygun bir rakama bulmanız mümkün,piyasadaki diğer pullu ojelerden daha uygun ayrıca. Serinin renkli pul serilerine göz atmanızı öneririm çok eğlenceli renkleri var : )


Sevgilerimle,xoX !9 yorum :

 1. Kermyyyy'mmmmmmm bu muhtesem birşeyyy!!!! Bulamadım ben hic bunlardan :( Muhtesem bir görüntüsü var, bulduğum an dunyalar benim olacak :) Biraz zor buralarda ama bakalım. Öpüyorummm :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fulyacım çok teşekkür ederim ki ^_^ Bir konuda eleştiri yapayım kendinizi Gratis ya da Watsonslara odaklamayın şehrinizde yoksa baskı yapın mail yağmuruna tutun tüketiciye değer veren ve talebe yanıt veren markalar emin olun : ) Bird keşfedilmemiş parfümeleri bul sen bloggersın bu seriyi bulup çıkartabilirsin olduğun şehir buna müsait inan bulduğun vakitlerde hafiyelik yap bence :)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim kokoş beğenmene çok sevindim :)

   Sil
 3. Siyah-beyaz her şeye tutkun olduğum gibi buna da bayıldım. Çok güzel olmuş canm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Ahududusu : )) Siyah ve beyazı bir arada ben de çok seviyorum ^_^

   Sil
 4. Ya ama ben bunu yeni gördüm ve bayıldım!!! Oha çok güzel yeaa :/

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥