Çarşamba

NYC High definion liquid kalem eyeliner

|
Hoolaa Kermylerim <3
Eylül'ün daha nasıl geldiğini anlayamadan veda etmek üzereyiz bile...
Sonbahar hüznüne yakışır daha sert ve ifadeli duran bir makyaj tarzından gitmeyi seviyorum , bunun en etkili parçalarından biri ise ;  eyeliner uygulaması.

Watsonslara daha NYC standı gelmeden göz kalemleri ve eyelinerlar satışa sunulmuştu.Geçtiğimiz kış keşfettiğim ve kalem grubunu çok sevdiğim NYC markasının bir çok kalem ve eyeliner çeşidini kullanıp  memnun kaldım... Uygun fiyatı ve performansları ile sizlerin de beğenisini kazanabilir . O sebeple bugün kalem eyeliner çeşidinden bahsetmek istedim size.


Keçe uçlu kalem formundaki eyeliner, tasarımı ile uygulama kolaylığı sunuyor. İlk etapta yoğun siyah rengi ve düzgün hatlar çekebilmeyi kolaylaştıran incelen ucu ile favorilerimin arasında hızla yerini aldı. Hatta eyeliner çekme konusunda acemi iseniz bununla başlayın derim çünkü ; tutuş formu çok ideal : ))Yağlı ya da kuru göz kapaklarına gayet iyi uyum sağlıyor,çizgilere dolmuyor ve kalıcılığı gün sonuna doğru biraz rengiyle uçsa bile gayet yeterli.Günlük kullanıma  uygun yapısı ile.


Makyaj esnasında sabitlenmesi  uzun sürmüyor. Eğer hata yaparsanız düzeltmeniz çok kolay oluyor dağılma yaşatmadığından ... Durumun tersine ; temizleme esnasında sizi yormuyor.Bu tarz kalem formdaki eyelinerlar her zaman kurumaya meyillidir.Bu durumun aksine ise  bir süre sonra yoğun siyah rengi koyu griye doğru açılıyor NYC eyeliner ... Size uzun süre kullanım imkanı sağlıyor.Her durumda karlı çıkıyorsunuz yani : )) Görseldeki gördüğünüz renk açılmış hali bu haliyle de epey hoş güne uyum sağlıyor ben sevdim siz ne dersiniz ? : ) 

NYC den başka ürünler kullandınız mı ?
Sevgilerimle , xoX : )15 yorum :

 1. hiç kullanmadım kermim
  saç rengi ne bayıldım garniermi kaç numero acilen bildirirmisin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yıldızım teşekkür ederim çok : )) Ama en son siyah faciasından bu yana iki yıldır saçlarımı boyamıyorum bu kendi rengi yani ^_^ Gerçi anneciğime Garnier saray koleksiyonundan valide sultan kahvesi boyamıştık bunun çok benzeri olmuştu hatta yazayım onu bu hafta : )

   Sil
 2. bana tavsiye etmiştin kuzum alacaktım bu ürünü ama göremedim ben watsonsda standı olmayınca kalemlerın arasında kaybolup gidiyor herhalde fiyatı ne idi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Watsonsda standı var artık Yelkenlim çünkü girdiğim her mağazada denk geldim en kötü ihtimal ortada her markanın bulunduğu kalem stantları oluyor orada bulursun.Fiyatı 6 TL

   Sil
  2. en az 1 aydır ne watsons ne gratis görmedım :D ondan haberım olmamıstır ılk gıdısımde alıcıgım o zamna :* operım yanacıklarından.

   Sil
 3. Likit olanını çok beğendim bunun kuzum, bunu da deneyeceğim henüz açmadım ağzını. Güzel günlerde kullanalım inşallah <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Likitlerde biraz zorlanıyorum ben Yıldızcım :) kalem ve jelleri çok seviyorum . Bu sebepten sendeki çeşidini almaya cesaret edemedim.Güle güle kullanalım aynen hihi<3

   Sil
 4. 6 lira mı ? Nasıl yani ? Daha bugün 8.99 a aldım watsons tan kafalarına göre fiyat mı veriyorlar anlamadım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pek tabi hayır :) Watsonslarda fiyatlar fixdir.Ben aldığım zamanın fiyatını söyledim ki muhtelemen indirim dönemine denk gelen bir fiyattır ;)

   Sil
 5. Nyc ürünleriyle bir ben tanışamadım sanırım :( Fiyatı çok uygunmuş, bir bakayım en iyisi :) Güle güle kullan!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ojeleri de fena değil :) Teşekkür ederim Buse ^_^

   Sil
 6. kendi rengimi maşallah çok tatlı
  annenin saç renginide bi göreyim;)
  duruşun masumluğuda gözden kaçmadı;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay teşekkür ederim çok : )) Yazayım hafta sonuna ..

   Sil
 7. Ben bu fotoğrafın yayınını merakla bekliyordum ki görünce sevindirik oldum :) Harika! Bayıldım hem görsellere hem uygulamaya.. Her yayının uygulamalı olsa keşke! Tabi orijinal Kermy'nin yüzünde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hihi sana gelsin bu yayın o zaman adaşım : ))
   Kermyde öyle bir zaman olsa yapacak ama yok işte şimdilik :(

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥