Cuma

The Body Shop Neroli Jasmin Eau De Toilette

|
Hoolaa Kermylerim !

Jasmin Neroli serisi stoğu bittiği gerçekliği ile karşılaşınca dolabımda  derin bir hüzün eşliğinde size kendisinden bahsedeyim olmazsa dedim ...


Edt hakkındaki sunumu  okumunazı isterim : 
Portakal çiçeği yağı anlamına gelen neroli, adını Nerola Prensesi’nden almaktadır. Prenses, kendisini beğenenleri büyülemek için bu parfümü kullanırmış. Bu olaydan esinlenerek yarattığımız Neroli Jasmin, yasemin, vanilya, sandal ağacı ve portakal kokularından oluşuyor. Sürer sürmez kadınsı gücünüzün farkına varacaksınız.

Sunumunun hakkını veren güçlü bir parfüm gerçekten. Çok dişi ve çok akılda kalıcı bir tavra sahip olan karakteristik bir yaratım kokusu. Bu kokunun epeyce seveni olmasına rağmen bu seriyi kaldırdılar şu an benzeri şeyleri bulabilirsiniz ama değişikliğe uğradığından aynı tadı vermediği aşikar.

Kokusu çok çok kalıcı olmasa da gün içinde tazeleyerek durumu telafi etmek mümkün.Vanilya notalarının tatlılığı bu çiçekle birleşince ekstra mutluluk veren bir yaratıyor gerisinde yaz gecelerinden ziyade biraz daha sonbahar kış tarzına uyum sağlayabilecek türden kendisi.Ağır kokuları sevmem ama bu farklı bir tür gerçekten arkanızda imzanızı bırakabilecek türden .Uygun fiyatları ile Body shop kokularından edinmenizi öneririm max. 39 indirimde ise 10TL gibi rakam aralıklarında edinmeniz mümkün.

Sevgilerimle ...4 yorum :

 1. Çok güzel görünüyor, portakal çiçeği kokusuna bayılıyorum.. Keşke bu seri bitmeseymiş, deneyeceklerim arasına girebilirmiş :) Ellerine sağlık Kermy'm <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seri yenilenmiş şekilde var aslında adaşım ama böyle değil ..Teşekkür ederim ben de çok seviyorum portakal çiçeğini yenilerini araştırıcaz artık:*

   Sil
 2. Denizli'de Body Shop olmadığı için geçen hafta İstanbul'da öğrendiğim hüzünlü haber :( Bu kokunun tadını başka hiçbir parfümde bulamıyorum. Bunun yerine çıkardıkları yeni seriden aldım. "Indian Night Jasmine". Onu da sevdim ama. Sıkıp sıkıp kendi kokuma bayılıyorum :):)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeni seriye bakıcam ben de madem bu kadar beğendin : )) Keşke bitmeseydi :( Bodyshop bültenlerini takip edip belli mağazalarını ararsan sevdiğin ürünleri online alışveriş gibi edinebilirsin aslında aklında olsun :)

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥