Pazartesi

The Body Shop Sweet Pea Body Butter & Sweet Lemon Body Butter

|
Hoolaa Kermylerim !
Yavaş yavaş yüzünü gösteren Sonbahar ile malumuz ki nemlendiricilere geri dönme zamanı güneşten kuruyan ciltlerimize yatırım yapma vaktidir... Daha önümüzde koca kış var , pul pul dökülmeyen bir cilt istiyorsanız kışın nemsizliği ve soğuk havasına dayanabilmek için cildimizi mantolamak şart :)Bu sebeple Body shop sweet pea body butterlar biçilmiş kaftan.Serinin tam 4 çeşitten oluşmakta ve hepsi birbirinden nefis aromalar ile taçlandırılmış. Acai,vanilya,sweet pea ,macadamia ... Biribirinden özlü ve besleyici çeşitlerden birinde karar kılmayı başarırsanız geriye bakım yapıp şımarmak kalıyor yumuşak bir ten ile : ) 

Gelelim detaylara ...
Makeup Alley puanı 4.6 olup %100 feed back sağlayan bu çiçeksi çeşit gerçekten övülmeye değer...Ambalajı içinde iki ayrı bölmede sunulan ürün yoğun ve normal olmak üzere sınıflandırılmış.Hafif olan kısım losyon kıvamında ve daha ince bir yapıya sahipken yoğun nemlendirme bölümü her anlamda daha baskın ve kıvam olarak daha yoğun bir yapıya sahip. 

Kalıcılık ve performans olarak benim tam puan verdiğim bu ikili cilt modunuza göre uyum sağlayan zekice kurgulanmış bir bakım ürünü.Aromaları ve kokuları bölmeler arası değişkenlik gösterse de en azından ciltte kalıcı bir yumuşaklık aynı yoğunlukta kalmasa bile hoş kokusunu sabitliyor.Özellikle kış mevsiminde banyo sonrası pul pul dökülen ve gerilen tenime özenli bir bakım sağlıyor.Öyle ki ; anında emiliyor yoğunluğuna rağmen.İhtiyacı karşılıyor kuruluk probleminde kesinlikle.Şımarmak için birebir olan bu ürünü mutlaka edinmelisiniz der Kermy !

Gelelim tatlı limona ...
Çok kuru ciltlerden ziyade normal karma yapıdaki ciltlere daha uygun olan sweet lemon body butter içeriğinde barındırdığı limon çekirdeği yağı ile c vitamini bakımını birleştirip anti-oksidan özelliklerle cilt için iyi bir "yatırım bakımı" sunmuş. Shea,brezilya fındığı,kakao yağları organik bal ile desteklenen yoğun ürün gece bakımı için iyi bir takviye niteliğinde. Yatmadan önce ayaklar , eller  ve diz kapaklarınıza sürün ve sabah yumuş yumuş bir ciltle güne uyanın derim tüyo vermek gerekirse : )

Tatlı ve sizi bunaltmayan kokusu ve verdiği yumuşaklık hissi ile güzel bir deneyim sunuyor.Yoğun yapısı ile benim gibi elini korkak alıştırmayan bakım düşkünlerine bile yetecek kıvamda diyebilirim :) 


Bu seriden çilekli butter  ayrıca önerimdir !
Özellikle body butterlar konusunda epey iyi iş çıkaran bu marka ile henüz tanışmadıysanız mutlaka bir ürün edinin derim :) Meyvelerle aranız iyi değilse bile gönlünüzü çelecektir eminim güzel kokuları ile...

Vücut bakımında sizin vazgeçemediğiniz bakım kreminizi öğrenmek isterim ?
Sevgilerimle,xoX : )

8 yorum :

 1. Çilekli diyince akan sular duruyor bende, o onerine biterim yani!

  YanıtlaSil
 2. Böyle ekmeğimi alıp gelesim geliyor sen The Body Shop ürünleri anlattıkça :) Enfes bir yayın olmuş, görseller de muhteşem görünüyor!

  Ellerine sağlık Kermy <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahaha çılgın seni :) Çok teşekkürler adaşım gerçekten nefis butterlar ^_^

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Butterlar konusunda benim dışımda bir canavar daha var buralarda biliyorum <3 <3

   Sil
 4. Limonlu çok güzel:) yeni çıkan ballı seride gözüm:) güle güle kullan canım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen kaparsın onlardan bir tane yazısını senden okuyalım o zaman ^_^ Çok teşekkürler gidince duo olanlara bir bak derim ama : )

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥