Perşembe

BIG MAC MENU - GIVEAWAY

|

Sürpriz!
Kermit'in doğum gününe çok az kaldı, bizde bunu unutulmayacak bir etkinlikle ve sürprizlerle kutlamaya karar verdik : )

Bir şanslı kişiyle yemeğe çıkıyoruz! O sen olmak ister misin? Bence istersin, iştah kabartıcı Big MAC menüde bak neler var;

Big MAC Menu Giveaway

  1. Riri ♥ MAC Powder Blush Duo - Hibiscus Kiss (Pudra + Allık)
  2. Riri ♥ MAC - Riri Woo (Ruj)
  3. MAC Studio Fix Powder Plus Foundation (Pudra + Fondöten)
  4. MAC Sheertone Shimmer Blush - Peachtwist (Allık)
  5. MAC Select Moisture Cover Cache (Kapatıcı)
  6. Sürpriz 1 MAC daha! 
Hepsini seveceğini umarız! Unutmadan, yemek ardından tatlı da güzel giderdi değil mi? Sürprizi sona sakladık. Tatlı niyetine yine MAC'den bir adet far hediye, renk de sürpriz olsun istedik..                          Bu leziz tabağı midene indirmek için çok basit 2 şartımız var, 
  • Doğum günü çocuğumuz Kermitalemlerde ve Mamontenka'yı (İkisini de) sağ taraftaki 'Bu siteye katılın' yazan yerden izlemeye almak.
  • Bu çekilişin linkini herhangi bir ya da birden fazla sosyal medya hesabında paylaşmak (Twitter,Blogger,Facebook vb.)

Bu bilgileri forma girdikten sonra tek yapman gereken şansına güvenmek ve çekiliş sonucunu beklemek. Bu sırada çekiliş sonucundan haberdar olabilmek adına bizi buralardan takibe alabilirsin;


Ayrıca, Kermit ve Mamontenka Bumerang'da yarışıyor! Bize oy vermek isterseniz Mamontenka için buraya ve Kermit için buraya tıklayarak oy verebilirsiniz.

Not: Hediyeler sponsorsuz bir şekilde sitelerimizden kazandığımız reklam ücretiyle alınmıştır. Alırken koleksiyon ürünleri seçmeye özen gösterdik, geri kalanlar ise ikimizin az çok kullanıp bildiğimiz temel ürünlerden oluşuyor. Ürünlerin tedarik süreci oldukça sıkıntılı geçti İzmir mağazaları sayesinde fakat ürünleri sorunsuz şekilde ulaştırıp bize yardımcı olan Antalya MAC'den Tuğba Hanım'a çok çok teşekkürler!

Herkese bol şanslar! : )

ÇEKİLİŞ SONLANMIŞTIR

Çekilişimize 646 katılım olmuştur. Çift ve hatalı katılımları eleyince geriye 417 katılım kaldı ve bu 417 katılım arasından kazanan 131. sıra ile Evre SAYGI oldu. Kendisini tebrik ederiz : ) Adres bilgilerini üç gün içinde buraya bekliyoruz. Adres bilgileri gelmezse, üç gün sonra çekilişi yenileyeceğiz. 

Devam eden iki çekilişimiz daha var, Miya Design'dan ajanda kazanmak için burayabizden MAC oje kazanmak için buraya tıklayın.

Yeni çekilişler hazırlık aşamasında, takipte kalın..