Cumartesi

Vip's Prestige mango&papaya yüz ve vücut kremi

|
Hoolaa Kermylerim !
Günaydın , hafta sonunuzun süper sonik  güzel geçmesini diliyorum.Tüm hızımızla bayrama hazırlanırken umarım fazla tatlı ve et tüketiminden mide fesatı geçirmemek adına uzak durursunuz diye temenni ediyorum : ) Siz bu yazıyı okurken ben mesai yapıyor olacağım ne acı ...

Bu ruh hali ile "Evlat olsa sevilmeyecekler" serisi iyi gider dedim.Hediye gelen bir el kremi ve vücut kremi ile toplamda iki ürünü ile tanıştığım Vip's prestige ürünlerinden bu kremi sevemedim.Bir dönem bloglarda çekilişler ile parlayan markanın kimyasal içeriğine şaşmamak elde değil oysaki iyi ürünleri olduğunu sanıyordum ... Kullananlar pek memnundu sorarsanız ama? Benim payıma düşen deneyim de buymuş.


Gördüğünüz üzere fotoğrafını bile özenemeden çektim zira yoğun kimyasal kokusu resmen ciğerlerimi delip geçti tahammül edemedim.Kokulara ve kötü içeriğe karşı çabuk tepki gösteren bir yapım var zira alerjim var belirli kimyasallara.Kullanmadan önce bir kere kokusuna bakmak için açıp hoşuma giden ürünü (her zamanki gibi) sıkıca kapatıp stok çekmecesine attım.Bir  ay sonra kullanayım dediğimde kapağı bir açtım ki resmen zehir  derecede keskin bir koku astım ya da bronşiti olanları anında rahatsız edecek türden aseton gibi delici. 

Bu ürünün bana yaşattığı his tam olarak şu : 80 nesli iyi bilir ki bir dönem Levent Kırca'nın skeçlerinden birinde geçen bir laf vardı. -Ne koydun lan kafana ? 
Hah işte bu da bana şunu dedirtti : - Ne koydun lan buna ? 
Biraz kaba bir tabirle durum budur efendim :) 


 Ürün hem yüz hem vücuda kullanılabiliyor üzerinde yazdığına göre... Yüzümüze yeri geldiğinde saçma sapan ürünler kullanmışızdır işte bu o derece bile değil üzgünüm ki.Ve kokusunu benimle birlikte deneyimleseydiniz sanırım en fazla gıcık olduğunuz birine hediye ederdiniz ancak o kalitede çünkü ... : )

Düşününce aslında fena fikir değil hani :p Hayır , eğer bu tarzda "Lanet olsun." dediğiniz bir krem varsa önerilerizi aşağı alalım malum dost var düşman var aklımızda olsun xD Farkındayım Kermy severler bugün salon Kermy'si çizgimi bozdum bu yayınla . Arada kötülükte lazım :p İdare edin isyanlardayım  iki haftadır aksilikler ve yoğunluk yakamı bırakmadı, huzur dileyin yazarınıza : )) 


Sevgilerimle : )

10 yorum :

 1. Sen onlara ne bakıyorsun =) Herkes her şeyden memnun.. Kafalarına ne koysan boyunları kopana kadar taşırlar hihi =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahah evet doğru ya sponsor ürünlerler hayatını idame ettirengillerdi onlar niye ciddiye aldım ki :p

   Sil
 2. baya kötü bir koku olmalı, bu kadar kötü olduğuna göre:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kimyasallar nasıl delici kokar tuz ruhu ciğeri yakar ya öyle tanımlasam tam anlatır.

   Sil
 3. Bana da bu firmdan ürün gelmişti. Bir türlü deneyememiştim, başkalarına gitmişti. Şimdi üzüldüm doğrusu yeri çöpmüş desene. Ciddi anlamlarda yorumlar yapmanızı seviyorum, firma hep yollasın diye olumlu yorum yapan blogger o kadar cok ki. Teşekkürler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim Yaban Mersini güzel sözlerin için : )
   Ürünü sıcağı sıcağına bitirseydim fark etme şansım olmayacaktı zaten angarya işler bana denk gelir kara listeye yazdık işte uzak durun hesabı , sevgiler :)

   Sil
 4. oyyy yassık ablası bişiy deme onlara :) sevmeye dünden hazırlarmış dimek ki :)
  valla bir öneri yada uzak durun diyeceğim bir krem hatırımda yok ama bunu görürsem köşe bucak kaçarım onu anladım kıssadan hisse ve evet ne koydun lan kafa bildiğin furyaydı herkesin ağzında :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam demiyorum daha bir şey onlara : ))
   Sorma günlük espriydi o diyalog : )

   Sil
 5. bende kullandım bunu bende memnun kalmadım heryerde okudum herkes memnun şaşırıyordum bendemi problem var diye rahatladım şimdi =))))

  YanıtlaSil
 6. bu ürün bende yok ama denemiştim eskiden avonun kalitesiz şeftalili bi krewmivardı aynı ona benziyor :)) ikiside kalitesiz hem!

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥