Cumartesi

Biotherm Define Eyes 180 / Göz Kalemi

|
Hoolaa !
Uzun süredir düzenli içerik paylaşma grafiğim sürekli bir düşüşte. Blogdaki teknik problemler ve hayatımda öncelikli çözüm bekleyen bir kaç aksilik  yüzünden ihmalkar bir tavra büründüğüm doğrudur.Ama güzel sürprizler ile döneceğimin müjdesini verebilirim yakında : ) 

 Sizler  Biotherm Define Eyes Pencil 180 numaralı göz kalemini okurken  , bende son kalan aciliyetlerimi çözmek üzere yola koyuluyorum ...
        Gelelim günü konuğuna ... 
Acı kahve tonunda olan Biotherm göz kalemi ; üzerinde bulunan sünger aplikatörü ile pratik bir uygulama sağlıyor. Yumuşak bir sürüme sahip olsa bile zamanla biraz sertleştiğini gözlemledim.Kuru göz kapaklarında problemsiz ve kalıcı bir uygulama sunsa da rengi aplikatör ile dağıttığınızda biraz sönükleşiyor. Doğal görünümler yaratmak ve hafif dumanlı bakışlar için iyi iş çıkarıyor ama : )

Kahve tonlarındaki makyajlara iyi eşlik ettiğini söylebilirim hatta kaş kalemi olarak epey tatmin edici.Orta karar diyebileceğim kalemin fiyatı : 30-40 TL aralığında. Açıkcası bu aralıklarda daha iyi iş çıkaran kalemler olduğundan  dolayı bittiğinde tekrar almayacağımı söyleyebilirim.

Gelmişken , Big MAC Menü çekilişimize uğramayı unutmayın lütfen : )
Sevgilerimle ...

4 yorum :

 1. Göz kaleminde en sevdiğim renk =) Keşke gözlerde de görseydik ya :/

  YanıtlaSil
 2. Biotherm'in göz kalemi olduğunu bilmiyordum ben, nasıl kaçırmışım :) rengi güzelmiş , kahve kalemleri altın rengi farlarla çok seviyorum.
  Bu arada gerçekten ne kadar uzun zamandır yazmamışsın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Epeydir kardeşimin sağlık sorunu vardı o sebeple yazamadım neyse ki güzel haberleri aldık dün.Bu moralle yazmaya başlarım artık :)
   Biothermde epey ürün keşfettim bu sene ben diğerlerini de yazıcam sevebileceğin şeyler var sanki :)

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥