Cuma

Ekonomik fiyatlı ısıya karşı koruyucu saç bakım kürleri

|
Hooolaa !
Market tipi ulaşılabilir ürünlerden oluşan ısıya karşı koruyucu ve parlaklığın yanı sıra boyalı saçlara koruma vaat eden ürünleri karşılaştırmak istedim sizin için. Bakalım vaat ettikleri kadar etki sağlayabiliyorlar mı ? Hep birlikte görelim.Pantene 7/24 anında parlaklık veren koruyucu saç bakım spreyi / Boyalı saçlar : Boyalı ve röfleli saçlar için parlaklık ve koruma vaat eden sprey nemli saça direkt olarak uygulanıyor ve durulama gerektirmiyor. Boyalı saçların rengini korumak üzere ayrıca koruyucu etkisi var. Hoş kokulu bir parfüme sahip ama içerik konusunda iç açıcı olmamakla birlikte parlaklık vaadini pek yerine getiremediğini söylemem gerekli. Ayrıca saçları sertleştirip kuru bir hava veriyor. Ki bu  noktada boyalı ve röfleli saçlarda nemin iki kat ihtiyacı olduğunu hatırlarsak iyi bir sonuç vermiyor. Özetle zaman kaybı bir ürün.

Gliss parlaklık veren kür boyalı ve röfleli saçlar için : Bu üçlünün içinde en sevdiğim : ) İçeriğindeki UV filtresi ve renk sabitleyici pigmentler ve altın renkte mikro simleri ile iyi iş çıkarıyor.Saça verdiği orta karar yumuşaklık ve parfümü ile sevmeye yeterli sebep.Isıya karşı çok koruyucu değil ; sizi ısı esnası kırıklardan uzun süreli koruyamayacağını söylemeliyim.Boyalı ve röfleli saçlara özel olduğundan verdiği parlaklık seviyesi daha yüksek  ama benim gibi koyu renk saçlarda da parlaklıktan yana tatmin edici sonuç sağlarsınız. Fön sonrası saçınıza minik bir miktarda yedirirseniz hoş kokusu ve parlaklığı ile güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.Ben hem fön hem fön sonrası için uyguluyordum. Pompalı ambalajı ile de makul miktarda ürün çıktığı için epey süre yeterli oluyor.

Gliss color renk parlaklık & koruyucu ışıltı veren serum : Sıvılaştırılmış kristaller içeren aynı ailenin üyesi olan ürün boyalı saçlara özel içerdiği koruma ile kuru görüntü absorbe etmek için fena sayılmayan bir parlaklık sağlıyor. Kardeşi gibi hoş kokulu olan serum banyo sonrası nemli saçlara yedirilip fön öncesi ve sonrası size ışıltılı bir bitiş sağlıyor.Koruması fena değil. Ama sarı kürü daha çok sevdiğimi söylemeliyim aralarında çok büyük farklar olmasa bile.Gümüş rengi ışıltıları ve hoş kokusu ile uygun fiyatlı bir parlaklık veren serum arıyorsanız sevebilirsiniz.Yine durulanmayan pratik bir ürün.Ama şahane içeriğe sahip olmadığını not düşmem gerekli.

Saç bakımı konusunda hassas davrandığım ve içerik konusunda daha özen gösterdiğimden bu yana daha iyi sonuç alıyorum bu sebeple bu tarz market ürünlerini çok uzun süredir kullanmıyorum.Bunlar gibi üç adet ürün olacağına totalde aynı parayı verip tek bir profesyonel bakım ürünü alarak daha iyi ve sürekli randıman alıyorum.Sizlere tavsiyem de bu yöndedir.
Sevgilerimle : )

2 yorum :

  1. Yazı için teşekkürler. Peki market ürünleri yerine tek ürün kullanıyorum demişsiniz. Ben de koruyucu ve parlaklık verici etkili bir ürün arıyorum tavsiyeniz nedir? Teşekkürler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben teşekkür ederim ^^ Isıya karşı koruyup parlaklık veren içim rahat önerebileceğim üç ürün var Matrix Argan yağı , Phyto balsam ve Down under argan serumu ^^

      Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥