Cuma

Evlat olsa sevilmeyecekler klübünden : TBS Salatalık Özlü Tonik

|

Hoolaa gece Kermyleri !
Blog hayatım boyunca hiç bu saatte yayın görmemişsinizdir muhtemelen benden.Bu haftanın yoğunluğu ve stresinden sanıyorum ki uyku tutmadı.Hal böyleyken , size yazmayı unuttuğum bir ürünü arşivimize ekleyelim istedim. The Body Shop Salatalık ÖzlüTonik.

Sanıyorum ki Tbs'nin en gereksiz ürünlerinden biriydi. Kokusu salatalığın tazelik hissinden uzak ; yaz günü kendinden geçmiş , pörsümüş bir salatalık kokusuna sahip, dersem  tam olarak tanımlamış olurum sanırım.Zaten koku konusunda irite edici bulduysam bir ürünü iyi olsa bile şansı az oluyor gözümde.Yumuşak bir temizleyişi var ciltte bir sorun bırakmıyor ama gereksiz bir yapışma hissi bırakıyor geride.

Vaad ettiklerine bakılınca ilgisiz kalan daha yarısına gelmeden sıkılacağınız bir üründü böylece birde buradan elveda diyelim kendisine.Zaten şu an satıştan çekilmişler arasında yanılmıyorsam.Toniklerle pek de olmayan aramı iyice açtığı için kendisini "Evlat olsa sevilmeyecekler" klubüne transfer ediyorum :)

Sevgilerimle : )

16 yorum :

 1. salatalık ve hindistan cevizi kokusu kadar irrite edici bi koku bilmiyorum hayatta..hadi diyelim ürünleri bunlardan yapıyorlar...kokularını bastıracak bi formül yok mu dünyada?? yani...kim ister ki bütüüünnnn gün salatalık kokmayı :/ mrlgrck74.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hindistan cevizini saç ürünleri dışında hiç bir şeyde sevmiyorum ben de. Haklısın önüne geçememişler işte :/

   Sil
 2. Zeten pek bir istekli çekmemişsin bile Kermy'm :)

  YanıtlaSil
 3. daha görmeden nefret ettim üründen :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. : )) Severim Tbs ürünlerini ama arada böylesi çıkıyor işte.

   Sil
 4. O yapışma hissinden nefret ediyorum! Salatalık özlü herşeye tavım ama iyi ki bu yayınını gördüm =)

  YanıtlaSil
 5. Aynen ben de nefret ediyorum o histen adaş ! Biz en iyisi salatalığın kendisine tav olmaya devam edelim kozmetiğe yakışmıyor çünkü : )

  YanıtlaSil
 6. ben salatalıklı temizleme sütünü kyllanıyorum memnunum da asllında öyle yoğun kokmuyor pamukla siliyorum yapışkanlık kalmıyo ama hiç bi ürünü yüzümde bırakmam o yüzden yıkıyorum sorun olmuyo :) toniği niye böyle yapmışlar hayret :) tonik olarak ilk ve son ve de şuan kullandığım toniğim yves rocher papatyalı tonik memnunum mis gibi kokuyo :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süt formundaki her şey daha yumuşak çünkü Meltemcim. Bir seride fire veren bir şey çıkabiliyor ki normalde severim tbs ürünlerini ama bu "olmamış" :D Papatya içeriği kulağa güzel geliyor :)

   Sil
 7. Kesinlikle katılıyorum. Çok yapay bir salatalık kokusu var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adaşlar olarak fikir birliği içindeyiz bugün toptan :)

   Sil
 8. yves rocher markasının bir ürünü vardı bende jel kıvamında tonık rengı yesıl Pure System serisindendi hala satıyorlar mı bilmem aynı hıslerı uyandırmıstı bende halada bıtmedı :D yuzumu yıkamadan once kullanıyorum resmen uzerıne baska tonıkler bıttı o stabıl kermıtım :D

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥