Çarşamba

Vichy Purete Thermale Cleansing Micellar solution / Yüz ve Göz için Ferahlatıcı Arındırıcı Solüsyon

|


Hoolaa Kermylerim !
Dermostil'in hediye etmesi ile keşfettiğim Vichy purete thermale  micellar solution'u bu vasıta ile denemiş olmasaydım büyük ihtimalle keşfetmeyecektim.Çok ön plana sürülen bir ürün olmadığını düşünüyorum ama haksızlık edilmiş bence :)

Ürün yüz ve gözler için ferahlatma efekti ile temizlik sunuyor.İçeriğinde bulunan Vichy termal su ve Gül Fitofenolle özleri ile cildi sakinleştirip rahatlatıyor.Özellikle kullanım olarak hassas ciltlere öneriliyor ki bu benim karma&hassas cildim için biçilmiş  kaftan demek ! Hipo-alerjenik yapısı ile hassas cilt , gözler ve lens kullanıcıları için özellikle üzerinde çalışılmış cildin doğal ph dengesine uyumlu halini alkol boyar madde ve sabun içermemesi eklenince tercih sebebi  oluyor ...Kullanımı ise klasik : Bir parça pamuğa ürünü tatbik edip direkt olarak yüzümüzü rahatlatmak ya da makyajı çıkarmak için uygulayabilirsiniz.Cildin ovalanmadan temizlenmesini sağlıyor.Çok yoğun göz makyajları için uygun değil ama günlük hafif makyaj için iyi bir yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Bioderma h2O'dan performans olarak hiç bir farkı yok hatta artı olarak fiyatı daha ekonomik ve makyaj çıkarma konusunda daha başarılı.Ayrıca Bioderma benim hassas gözlerimi yakarken Vichy'de hiç problem yaşamadım ... Benim yeni tercihim Vichy'den yana : )) Benim gibi seveceğinizi umuyorum,sevgilerimle ...


4 yorum :

 1. Bir kaç sene önce eczaneden Vichy ürünleri aldığımda hediye olarak vermişlerdi. H2O hiç kullanmadım ama bunu çok sevmiştim kullandığımda. Ben de neden keşfedilemediğini hep merak etmişimdir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı fikirdeyim :) H2O kullanmayan bir şey kaybetmez kanısındayım.Elimdeki gelen h2O lar bitince tekrar dönücem Vichy'e:)

   Sil
 2. H2O Dan daha çok seviyorum bu ürünü : ) Kesinlikle haksızlık yapılmış! Sanırım gramajdan kaybediyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın adaşım gramajdan kaybediyor olabilir :)

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥