Pazartesi

Evlilik planlama aracının en eğlenceli hali : ) #weddingplanner

|

Hoolaa Kermylerim !
Haftanızın güzel olmasını umuyorum . Uzun zamandır evlilik alemi panomuzu meşgul edecek bir öneride bulunmadık.Düğün organizasyonunun en stresli ama en eğlenceli hali plan aşaması ve iyi bir partnere ihtiyacınız var bu noktada size unuttuklarınızı hatırlatacak . Peki nasıl ? Hem neşeli hem renkli bir konseptden bahsederek sendrom hallerimizi geride bırakalım bu neşeli ve enerjik ekibin ellerinde.


 Planlanacak çok şey var ! Davetiyeler , konuk listesi , oturma planı , gelinlik , müzik vs vs listeler almış başını gidiyor . Bunların içinde kaybolmamak için plan yapmak şart. Peki bu stresin içinde hem unutmamak hem de plan yaparken eğlenmek ve motive olmak mümkün mü ?


Mümkün , kendini Miya Design'nın ellerine emanet edersen pek tabi :) Onların kim olduğunu merak edersen şöyle açıklayabilirim . Girişimci ruhlarını uzman oldukları yetenekleri ile birleştirmiş kırtasiye ürünlerine kişisel bir soluk getirmeyi kafaya koymuş cıvıl cıvıl bir ekip :) Her şey özel tasarım ve kişiye özel  yanı ile ön plana çıkıyor.


 

Tek yapman gereken şey wedding planner'ını siteye giderek seçmek ve ismine özel olması için gerekli bilgileri girmen. Ardından seçtiğin tasarım sana özel şekilde şablonunda hayat bulup eğlenceli bir paket eşliğinde sana geliyor. Elbette bunlarla sınırlı değil her şey ! Planner içinde seni duruma uygun stickerlar bekliyor , özel günlerin sıralandığı ve unutmaman gereken tüm detayları ilgili yerlere yapıştırman için bekliyor. Renkli stickerların sayesinde unutmak tarihe karışacak gibi : )


Ardından seni motive edecek köşeler , gününü planlarken karmaşayı önleyecek kategoriler sana eşlik edecek planner içinde. Seveceğinden fazlasıyla eminim çünkü her şey bir kırtasiye canavarının zevkine göre kurgulandı. Farklı planner modelleri arasında sitede kendini kaybetmek serbest , kendimden biliyorum.Kapak tasarımları arasında fotoğraflarınızı ekleyebileceğiniz modelleri fotoğraf düşkünlerine ayrıca tavsiyemdir.


Yapılan kampanyanlardan haberdar olmak , tasarımların sürekli güncellenmiş halleri için Facebook ve Twitter fan sayfalarını takip edebilir ve www.miyadesign.net adresinden online alışveriş yapabilirsiniz.
Sevgilerimle .


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥