Pazartesi

Spes Body Peeling

|

Holaaa Kermylerim !
Yeni yaşımızla birlikte ara verdiğimiz süreyi yeni sürpriz ve içeriklerle bolca telafi etmek niyetindeyim. Yazarınız kendine teşvik  olsun , şöyle hevesle yazsın diye en sevdiği ürünlerden başlamak istedi günün yazısına. Havalar bizi iliklerimize dek dondururken  içimizi  bir nebze ısıtacak görüntüler eşliğinde deniz ve iyot kokusunun huzuruna bırakın bu yayında kendinizi : ) 

  Kozmetik sever aileden gelmenin faydaları = Yeni keşifler ... Spes vücut peelinglerini daha önce keşfetmediğime pişmanım. Zira Lush banyo scrub'larına taş çıkarır durumda , üstelik yerli üretim !!! Sezin kozmetik sayesinde bizimle tanışan ürünlerde : Likit parafin ,paraben , lanolin , gliserin , zararlı silikonlar , sentetik yağlar bulunmuyor ! Ve ilk müjdeyi benden duyun ki yakında çok sevdiğimiz kozmetik marketlerde de ulaşabiliyor olacağız naturel ürünlerine ; ) Kendilerine ulaşıp uzun ve keyifli bir sohbet sonunda merak edebileceğiniz tüm sorulara cevap aldım.Yola çıkış hikayeleri tamamen empati kurarak ve çözüm odaklı bir politika ile kendi sorunlarına yanıt ararken en doğalı ve iyiyi kendileri yapabildikleri için soyunmuşlar piyasaya , bu işin bilir kişisi olmanın da etkisi ile .Ne de iyi etmişler derim :)

Gelelim Spes Body Peeling çeşitlerine ... 
Zengin içeriğinde Okyanus tuzu , beyaz mineral yağı , susam yağı , papatya yağı , kayısı yağı  ve e vitamini barındırıyor.Çilek , okyanus  ve  orkide aromolarından biri eminim ki size göre . Bu kadar besleyici içerik ve yok'a yakın kimyasal ile gönlümü çalmaması zaten imkansızdı.İçerik listesini incelerseniz cilt dokusunu düzelten , sıkılaştıran ve selülit görünümüne iyi gelen faydalı yağlar okyanus tuzu ile birleşince cildinize iyilik yapmak için banyo dolabında kendilerine yer açmak kalıyor sadece. 

Temizlenmiş cildinize banyo rutini sonrasında cildinize masaj yaparak yediriyorsunuz ve durulayıp çıkıyorsunuz hepsi bu.Spes'i kullandığımda banyo sonrası nemlendiriciye gerek duymuyorum ayrıca yapışkan bir hissi yok  bakım yağlarına karşın ve arındırması kolay.Daha önce belirtmiştim kış mevsiminde banyo sonrası vücudum çok kuruyor ama banyo sonrası ekstra neme gerek kalmadı üşendiğim zamanlara ilaç gibi :)


Kullanım alanları bununla kısıtlı değil  Manikür & pedikur bakımınız esnasında kullanabiliyorsunuz ki denemenizi tavsiye ederim. Özellikle ; nasır , çatlak , mantar , kötü koku oluşumunu engellemek konusunda epey iddalı ve yine bu sebeple tercih etmek için ayrıca bir neden.Bu tarz sorunlarınız varsa çözüm olarak tercih edebilirsiniz.Kullandığım süre içerisinde sağladığı bakımlı görüntüye kefil olabilirim.

Ve en çok sevdiğim yanı ise ; ekstra bir ürün kullanmadığım halde hafif pürüzlerde iyileştirme gösterdi ki içindeki okyanus tuzu ve bakım yağlarının etkisine bağladım ama bu kadar iyi etkiye de şaşırmadım değil . Eğer selilüt adına bir ürün kullanıyorsanız bu ürünle banyoda mutlaka desteklerseniz gözeneklerinize daha iyi nufüz etmesini sağlar ve hafif pürüzlerinizi giderir, diyor Kermy :)

Eleştirirebileceğim tek yanı ambalajı içeriğinde bonkör davranıldığı için ilk etapta tuz ve yağ karışımını homojen olarak dağıtıp kullanmak biraz zorluyor ambalaj ağzı sebebiyle.Ama melek kanatlı logolarını çok sevdim , aynı konseptle farklı bir ambalaj olsa tadından yenmezdi bence :)

Markanın başka eğlenceli ürünleri de var , sizlerle paylaşıyor olacağım o zaman dek kendilerini biraz daha keşfetmek isterseniz şuradan Facebook grubuna dahil olabilir önümüzdeki hafta aktif olacak www.orkokozmetik.com sitesinden detayları görebilirsiniz.

Yerli firmaların bu kadar değerli işler yaptığını görmek keyif ve gurur verici dilerim emsallerine örnek teşkil eder.Markanın kurucusu Sezin hanıma zarifliği , keyifli sohbeti ve ayrıca sabırla sorularımı yanıtladığı için kocaman teşekkürler.
Sevgilerimle 

1 yorum :

  1. Bu marka piyasadanmi kalkti bulamiyorum nette nereden alabilirim yardimci olurmusunuz

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥