Salı

Yılbaşı ruhunun en güzel yansıması : Kırmızı aşkı #yılbaşı makyajı #londradabirturkkizilovesbenefit

|
Hoolaa !
Benefit Türkiye ve  sevilen vlogger/blogger ; Londra'da bir Türk kKızı'nın partnerliğindeki yılbaşı makyajı videosunun kamçılayıcı etkisi ile kendimi makyaj masanın önünde buldum : ) Konsept o kadar eğlenceliydi ki 2013 yılının son blog yazısı tutkulu renklerle veda etsin istedim size.


2014 kış sezonunda tahtını geri kazanan kırmızı ruj , kuşkusuz ki her kadına yakışacak bir ton barındırıyor tonlarında. Onu en güzel tamamlayan siyah , asaleti ile tutkunun rengine adeta diğer yarısı olduğunu vurguluyor her bir araya gelişlerinde. Yılbaşı ruhuna en yakışan bu ikili kusursuz bir ten makyajı eşiliğinde kırmızı dudaklar ve siyah ile vurgulanan gözler ile tamamlanacak üç basit detayda can alıcı bir bitiş sağlıyor.

Bu sebeple tercihim ; tenime glowy bitiş sağlayan fondetenim ile önce kusursuz bir ten ardından nude bir mineral far ile göz kapaklarımın zeminini oluşturup bakışları derinleştirmek adına toprak tonlarında bir far kullanmaktan yana oldu. Kuyruklu takma kirpiklerimin üzerine dağıtılarak buğu veren bir eyeliner ardından göz pınarlarına ve iç kısımlarına ışık kattık açık tonlar ile.Ve bitişi ten rengime uygun bir kırmızı ruj ile tamamlaıp terracota bir pudra ile son görünümü verdim. Bakalım beğenecek misiniz : )Yılbaşı makyajında kullanılan malzemeler :
Benefit stay flawless
Ysl Touch eclat fondoten
Flormar Passion dot terracota powder
Revlon takma kirpik
Maybeline jel eyeliner
Mac Riri woo ruj
Pastel snow white göz kalemi


2013 benim için çok farklı ama rehber bir yıl oldu. Miladım olmaya adaydı bu yıl benim için bir çok anlamda. Acı kayıplar  ve kardeşimin sağlık sorunu dışında başarılı ve keyifli bir yıldı.Gidenlerin yokluğuna alışmaya çalışmak dışında sağlığın önemini bir kere daha anladım ve hayallerimin arkasından gidebilecek cesareti gösterip risk aldım keyifliyim. Dilerim 2014 blogum adına sizlere daha çok vakit ayırabileceğim ve planladığım yenilikleri hayata geçirebileceğim ve yine desteklerinizin eksik olmadığı bir yıl olur.

Geçen koca bir yıl sizler için belki iyi belki çok kötüydü. Hayatta her şey bizler için , yeter ki  ;gelecek yeni yılla birlikte gözlerinizin ufuk çizgisinden ayırmayacağınız kadar güçlü ,özgür , üretken, umutlu  , sağlıklı  ,  bol kazançlı ve en önemlisi yılbaşı ruhunun rengine yaraşır şekilde tutkulu bir aşk dilerim. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum .
Sevgilerimle. 

3 yorum :

 1. Beğenmez olur muyum, bayıldım! 2014 her anlamda çok çok çok daha güzel olsun Kermy'm! Hep berber nice güzel yıllara : )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayatımdan hiç eksik olmamasını dilediğim bir Mamutla birlikte süper bir yıl diliyorum <3

   Sil
 2. wuuuuu dedim süper olmuş kırmızı sana yakışıyormuş kuzu;) güzel bir sen diliyorum :*

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥