Cumartesi

Benefit Benetint Rose Tinted Lip & Cheek Stain

|

Hoolaa Kermylerim !
Neşeli ve renkli bir hafta sonu olsun hepimiz için ... Bugün , kozmetik savaşlarında tutkulu ve orijinal ambalajları ile maça her daim 1-0 önde başlayan , tanışınca vazgeçemeyeceğiniz türden bir çok ürününe aşık olacağınız , sosyal medya hesabı pek neşeli bir marka konuğumuz  ^,^ Benefit & kült ürünlerinden Benetint !

Benefit'in en sevdiğim ürünlerinden biri olan Benetint Rose Tinted Lip & Cheek Stain , pamuk prenses efekti olarak da tanımlanabilir bence : ) İlk bakışta özellikle fırçasıyla oje görünümü veren ; hem likit allık hem dudaklarda renlendirici kullanılabilmesi ile makyajınızda bütünlük ve doğallık sunan  utangaç bir seksapalite veren keyifli ürün. 
Benim "en"lerim arasında olan Benetint , bitince her daim yenileyeceklerim arasında : ) Kardeşlerinden olan High beam ilk olarak aklımdayken çok yakın bir arkadaşımın hediyesi üzerine ilk keşif  Benetint rotasından yöne oldu. Kullanımı ise çok basit ; yanaklara fırça ile üç nokta halinde sürüp hızlıca yayıyoruz çünkü yapısı itibari ile çabuk kuruyor !  Likit olduğu için cildinizle bütünleşip tatlı bir kırmızılık veriyor. Yoğunluğunu zevkinize göre arttırmanız mümkün.

Dudaklarda ise duruşu doğal ve bir o kadar seksi ! Dudakları vurgulayıcı yönü çok yüksek ve bir o kadar canlı ! Sadece bunun için bile aşık olabilirim : ) Dudakları kurutmadan pürüssüz bir son sağlıyor. 

Hoş ve ağır olmayan gül kokusuna sahip rengi de bunu destekliyor zaten.
Dudaklara sürüş esnasında fırçası yeterli gelmiyor bana , sevemedim. İnce dudaklı bayanlar için sorun olmasa da köfte dudak modeli için kat kat geçmek gerekiyor ve sürerken dudağımı gıdıklıyor : ))) Bu sebeple keşke süngerli fırça olsaydı diyorum her sürüşümde. Gerçi bu fırça ile gereksiz miktar sarf etmediğinizden ürünü kısa sürede bitirmeniz çok çok zor ...


Bazı yorumlarda kişilerde renk vermediğini ya da dudaklarda kalıcı olmadığını okudum.Cilt tipi ve tonu ile ilintili bir durum.Kardeşimde denediğimiz zaman yanaklarda renk üzerinden tekrar geçmek zorunda kaldık cildi su gibi içti ürünü ve esmer ten renginden dolayı aşırı belirgin durmadı ilk katta haliyle . Ama bende tek katta istediğim sonucu veriyor . Ayrıca özellikle beyaz tenli & esmer bayanların dudaklarına çok yakıştırıyorum. Fotoğraflardan daha iyi duruşa sahip olduğunu söyleyebilirim .

Ah , birde ayrı yumurta ikizi Lollitint var ki şu an hayallerimi süslüyor ! Kim bilir ilk karşılaştığımız anda belki benim olur diye cüzdanımda özel fon ayrıldı ona . Haberi olsun , kavuşacağız ^,^ Çok konuştum , anlayın ne kadar sevdiğimi. Doğal ama vurgulu bir odak yaratmak için biçilmiş kaftan , kesinlikle şans verin derim! 
Görsel kaynağı : Google

Aranızda daha önce Benetint kullanan var mı , nasıl buldunuz?
Sevgilerimle !

7 yorum :

 1. Dudakta duruşu bi harika :)

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten çok güzel:)
  Sevgiler

  www.ranademir.net

  YanıtlaSil
 3. Omg omg omg! Bayıldım ne kadar muhteşem olmuş görseller : ) Sondakinden ben de istiyorum bana ne!

  YanıtlaSil
 4. Merhaba,
  Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler.
  http://mommyslifetime.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Ben de çok seviyorum duruşunu , teşekkürler <3

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥