Salı

Avon Care Parafinli El Kremi

|

Hoolaa Kermylerim !
Avon'nun sürekli satışta olan en sevilen el kremlerinden biri olan Parafinli çeşidi bana yılbaşı hediyesi olarak gelmişti bu paketten hatırlarsanız ilk olarak yeşil elmalı banyo köpüğünü anlatmıştım hemen şurada : )

Yılbaşına özel şirin bir ambalajla tüketiciye sunulan Avon parafinli el kremi normal & kuru ciltler için özellikle öneriliyor. İçinde barındırdığı shea yağı & parafin ile yoğun bakım sağlayan bu krem günlük kullanım için bana biraz fazla fakat ellerimin kuru olmadığını not düşmeliyim. Ama daha önce kullandığım Avon gliserinli el kremine göre daha hafif bir yapısı var , bunu daha çok sevdim diyebilirim. Sanıyorum ki kuruluk yaşayanlar için daha doyurucu bir deneyim olacaktır.


Ben gece yatmadan uygulamayı tercih ediyorum ve az bir miktar ellerimi yumuşatmaya ve nemlendirmeye yeterli oluyor ^^ 100 ml miktar ile uzun süre bana eşlik edeceği kesin : ) Kuruyan tırnak etlerimi yumuşatmasına sevindim , ayrıca  fiyatı da gayet makul ; indirim dönemlerinde 4 TL ye kadar düşmekte . Güzel sonuç veren ve ekonomik bir alternatif arıyorsanız tam sizlik derim ...
Sevgilerimle ^^


2 yorum :

  1. Ben o fotoları yerim ♡ Ne kadar da cezbediyor insanı bu güzel yayınlar ^,^

    YanıtlaSil
  2. Oyy nasıl şımarırım ama nasıl ^^ Okuyan gözler sağ olsun ne diyim : ))

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥