Cuma

Bir Ekonomist gözünden hesaplı alışveriş tüyoları !

|
Hoolaa Kermylerim !
Pek sevdiğiniz yazı dizilerimden biri olan online alışveriş rehberi panomuza yeni seçenekleri eklemeye devam ediyoruz ^^ Zamanla yarışıp , ürün çeşitliliği arasında kaybolurken ve sorgulama sonucunda çıkan hep aynı sitelerden alışveriş yapmaktan sıkılmadınız mı ? 


Bir blogger , potansiyel alışveriş canavarıdır dolayısıyla keşif bizim işimiz :)
Online alışveriş dünyasında aynı ürüne yüzlerce siteden ve fiyat seçeneğinden ulaşmanız mümkün . Fakat bir alışveriş canavarı olmanın püf noktaları var. Benim gibi kupon sitelerini , ürün arama motorlarını ,  sağ kolunuz olarak görmelisiniz , karlı çıkan siz olmak istiyorsanız ^^ 
Ve elbette sorgulama inceliklerini bilmelisiniz !

İnternet okyanusunun karmaşasında boğulmak istemiyorsanız , her fiyat ve seçeneği karşılaştırıp dilediğiniz ürünlere tek bir platformda toplayacak akıllı bir asistana ihtiyacınız var , demektir. O halde , yazımın devamını not edin : )

Her fiyat aralığında ürünü önünüze bir tık ile seren ve beğendiğiniz ürünü almanız için anında ilgili siteye yönlendiren sade , şık ve bir o kadar pratik ara yüzü ile kullanıcı dostu olan bir ürün arama motoru ile tanışmalısınız : Kampanyon.com ! 

Keyifli bir deneyim sunan bu site ile aklınıza gelmeyecek bir çok alternatifi sizin için derlemiş.
 

Ürünler için ayrı ve detaylı kategorilendirmesi ile indirimde olan , ya da arayıp bulamadığınız en sevilen markaları ayağınıza seren bu site sık kullanılanlara eklendi bile benim bilgisayarımda . 
İstediğim ürünlere pratik ve karşılaştırmalı olarak ulaşıp aynı zamanda ekonomik alışveriş yapmanın keyfini yaşıyorum.Sonrasında başka bir yerde kaçırdığım fırsat için yakınmak zorunda kalmıyorum.Bu hissi hepimiz biliriz değil mi ? : ) 

O halde hepimiz en popüler markaları , en uygun fiyata kişisel tercihleriniz doğrultusunda filtreleyecek keşfedilmeyi bekleyen alışveriş platformlarını tek bir havuzda toplayan Kampanyon ile keyifli alışverişin tadını çıkarıyoruz . 
Sevgilerimle !


*Advertorial içeriktir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥