Pazar

Helix- D yüz ve boyun serumu

|

Hoolaa Kermylerim !
Şu aralar cilt bakımında yoğun ürünlerle yakından ilgiliyim . Kule canbazı Bülent'in tavsiyesi sayesinde tanıştığım , gelecek adına son zamanlarda cildime tartışmasız yaptığım en iyi yatırım Helix-d ageless yüz ve boyun serumu oldu ! 

ABD'li  bilim adamlarının buluşu olan  Helix ; içeriğindeki yaşlanma karşıtı maddeler ve ayırıcı özellikler ile süper güçlü peptitleri barındırıyor bünyesinde. Dna sarmalları ve şık ambalajının yanı sıra kullanım esnasındaki yanar döner ışıkları ile eğlenceli bir deneyim yaşadım : ) İki buçuk aylık düzenli gündüz&gece kullanımı ile bakalım  neler gözlemlemişim sizlere aktarmak için ?
Hayli popüler olan ürün , Ageless sloganından anlaşılacağı üzere epey iddialı . Peki bir serum bu kadarını yapabilir mi sizce tek başına ? Cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz. 

Renksiz bazında anti-oksidan ve nemlendirici ajanlar , Helix matrix'inde (yanar döner spiralde) çift katlı lipozamlar sayesinde birbirini itici destek sağlıyorlar. Onu diğerlerinden ayıran yönlerden en önemlisi ise ; cildi uzun süre nemlendirmesi ve hızlı emilim teknolojisi ile cildinize işlemesi.

Pompalı ve asansörlü sisteme sahip olan ambalajı ile yoğun kıvamlı serumun tek damlasını boşa harcamanız mümkün değil. Sabah ve akşam düzenli kullanım ile mevcut kırışıklıkları azaltıp yenileri önlemeyi , cilde nemli ve aydınlık bir görüntü kazandırarak cilt tonunu toparlayıcı bir etki vaat ediyor.

Formül ve yapı itibariyle diğer serumlardan farklı olan Helix - D için öncelikle en beğendiğim etki nemlendirmesi oldu. Özellikle bir serumun tek başına bana diğer ürünleri aratmayacağını düşünmezdim.Üstelik ben su içmeyi sevmeyen bir insanım bana etkisi böyle olduysa daha özenli kullanıcıları eminim ki fazlasıyla memnun etmiştir.
Temizlenmiş cildime sabah ve akşam olmak üzere uyguladım . Gördüğünüz üzere son Dna sarmalındayım ve şunu rahatlıkla söylebilirim ki : Cildim daha aydınlık , daha eşit tonlarda, daha sıkı ve nem yoksunluğundan kaynaklanan ince çizgilerden eser yok !! 

Mimik çizgilerim üzerindeki etkisi ise fark edilir oranda açması oldu. Fakat sürekli bilgisayarla haşır neşir olan bünyemin yarattığı boyun çizgime etkisine bir kullanımda çözüm getiremedim. Kullanım önerisi 20'li yaşlardan sonra ve 30 lar . Özellikle sigara kullanıcısı iseniz bence etkilerini yok etmek adına çok başarılı bir takviye olacak 20'li yaşlar için. Eh tabi devamında sigarayı  bırakmış olmanız gerek !
Kullanım esnasında bir iki pompa yeterli oluyor bu düzende 2 aydan fazla kullanıma tekabül ediyor. İlk kullanım hissi biraz yapış yapış gibi oluyor fakat 5 dakika sabrederseniz yumuşacık bir cilt sizi bekliyor olacak. Büyük şehir insanları bilir ki ; kirli havanın etkisi cildimize kötü yansır sabah şiş soluk yüzler ile aynaya meymenetsiz bakışlar fırlatırız : )) Helix d kullandığımdan bu yana ben cildimi ilk defa bu kadar sakin , ödemsiz ve canlı gördüm . Ve ben bu etkileri bu serumu tek başına kullanarak aldım ki bu da bana keyif veriyor !

Herkesin wish list'inde bulundurması gereken bir ürün kesinlikle ! Cildinizde bu yaşlarda yatırım yapmassanız ileride alacağınız kremler , serumlar isterseniz bilerce TL değere sahip olsun bir faydası olmuyor.O sebeple bu serum kesinlikle 212 TL fiyatı hak ediyor üstelik yurt dışı satış fiyatı ile aradaki fark yok denecek kadar az bu durumu takdir ettim.

Mevcut göz kremimden memnun olmasaydım göz serumuna da şans verebilirdim ama şimdilik beklemede. Aranızdan kullanan varsa deneyimlerinizi öğrenmek isterim . Facebook sayfalarında sevgililer gününe özel hediye etkinlikleri mevcut dilerseniz katılıp bu özel deneyime ortak olabilirsiniz.
Sevgilerimle :)2 yorum :

  1. Merak ettiğim bir serum, elimdeki serumlar bitince alabilirim. İçerik nasıl Eda'cım?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yavrum cok doyurucu bir bilgim yok senin ilgilendigin kismi ile ilgili olarak :(

      Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥