Çarşamba

Mizu.com ile aşkini kombinle : ))

|

Hoolaa Aşk Kermyleri !
 Gelip çatmak üzere olan bazılarımızın kabusu, bazılarımızın "amaaan hiç işim olmaz"ı, bazılarımızın ise büyük heyecanı olan , kimisine göre koca bir yalan olsa bile itiraf edin ki bir çoğumuzun fazlaca hoşlandığı  14 şubat sevgililer günü kapımızı çalmak üzere beraberinde en büyük sorunsal olan " Sevgililer günü hediyeleri " çok bilinmeyenli denklemi ile : )  ♥ ♥ 
Fotoğraf : kermit-on-tour.com

Sosyal medyadaki kampanyaların içinde kaybolmak bir yana vitrinlerin önünden geçerken her yerin kalplerle dolu olması hem gülümsetiyor hem sinir de bozuyor değil mi ? : ) Sevgilisi olmayanların kıza kıza toplanıp anti parti verdiği , erkeklerin ise bira eşliğinde playstation'un dibine vurduğu bir gün de olabilir sizin için ; ama söz konusu indirim ve özel fırsatların ortak paydada birleştiği bir zaman dilimi ise , es geçmek kendimize haksızlık olur sanırım ... İster kendinizi ister sevdiğinizi bence şımartmak için en doğru zaman ! 

Buz gibi havalarda sıcak su torbalarımıza ya da battaniyelerimize daha bir sokulmuşken güneş bize gülümsediğinde platonik aşkımıza karşılık alan çocuklar misali mutlu oluyoruz yaz günlerinin özlemi ile. Şehrin gürültüsü yorgunluğu bir kenara kahvemi yudumlarken dingin bir şekilde alışveriş keyfi için benim gibi online mecraları tercih edebilirsiniz. Bu bahane ile sizlerden gelen "sevgiliye hediye ne alabilirim " sorunuz üzerine ufak bir fikir fırtınası yapabiliriz beyler bayanlar : )


Bu kadar indirimin arasında kaybolmak yerine marka marka gezmektense ben ; aradıklarımı tek bünyede barındırabilen iade ve garanti şartlarında içimin rahat olacağı kurumsalları tercih ediyorum risk alınacak bir gün değil çünkü. Sevdiğinizin kokusu başkadır ama parfümler söz konusu olunca hediye ritüelinin değişmez parçası olduğu da bir gerçektir. Çizginin dışına çıkıp giyim için yüzlerce seçenekten sevgilinize yaraşacak kombinleri belirleyip birbirinden şık takı modelleri ile kombinleyebilirsiniz...Biliyorum , ben fikir verecektim değil mi ? : ) Benim secimlerimle sinirli kalmayalim ve size jest yapip , stili ile gözlere hitap eden Moda bloggeri Want the fashion editörü sevgili Sedef'in hazirladigi detayli hediye rehberinde tura cikalim hep birlikte buradan .Mizu.com'da daha fazla seçeneğe ulaşabilirsiniz ayrıca kendini kombinlerinizi ve takı seçimlerinizi twitterda benimle  #mizuaskkombinim  hastagi ile paylaşabilirsiniz ^_^ 


Aşkınız kutlu , huzurlu ve daim olsun !
Sevgilerimle .


                                                                                                                                                                            *Advertorial içeriktir.

2 yorum :

  1. nasıl katılıcaz bu etkinliğe

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Twitterda #mizuaskkombinim etiketini kullanarak mizu.com dan sectiginiz hediye altenatiflerini paylasmanız yeterli :)

      Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥