Cumartesi

Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jel

|

Hoolaa Kermylerim !
Hafta sonu keyfimi aniden çıkan bir Diş Hekimi ziyareti ile bölsem de planlarımın aksamadığı için keyfim gayet yerinde ^^ Havalar güzelken fırsatı değerlendirip özlediğim dostlarla kendimi dışarı atarken evde kalmayı tercih edenler için uygun fiyatlı ve iyi bir temizleyici olan Neutrogena pembe greyfurt peeling jel ile bloga ufak bir not düşmek istedim ^^Market ürünleri içerisinde tercihlerimin başında gelen bir marka olan Neutrogena'nın cilt serilerini genel olarak seviyorum.

Sebum düzenleyici ve derinlemesine temizlik sunan Pembe greyfurtlu peeling jel , içeriğinde barındırdığı salisik asit ve mikro taneciklerle siyah noktaların oluşumunu engelliyor ve mevcut olanları minimize ediyor. Sağladığı temizlik hissi tatmin edici olup aknelerin önüne geçecek etkiyi de pek ifa ettiği söylenemez. Günlük olarak belirtilse bile duş sonrası haftada 2-3 kez kullanım daha uygun oluyor.

Karma hassas cildimde kullanım sonrası gerginliğe sebebiyet vermiyor fakat nem dengesinin değişkenliğine göre ara sıra kuruluk yaşattığı olmuştur cildime. İritasyon ya da aknelerin yayılması gibi bir etki ile de karşılaşmadığım için keyifle kullandım. Ara ara tekrar tercih edebileceğim bir ürün.

Unutmadan eklemeliyim ki  "güzel koku" tanımı muhtemelen başka bir dünyadan gelen bir kişinin tanımladığı bu seri ; tüpün ortalarına doğru ferah bir narenciye kokusundan ziyade bulaşık deterjanı hissiyatı verdiği konusunda yalnız olmadığımı umuyorum ^^ 

Sevgilerimle : ))


6 yorum :

 1. Miis gibi kokuyor dedikleri bulaşık deterjanı kokusumuymuş =) Neyse deterjan kokusunu severim keşke Cif koksaymış =D Alsam mı diye düşünüyordum ama bilemedim şimdi bi koklamam lazım =)

  YanıtlaSil
 2. ^^ Hihih yani performans olarak güzel ve yeterli köpürme esnasında pek öyle kokmuyor iş görür :) Teşekkürler yorumun için :*

  YanıtlaSil
 3. Greyfurt kokusuna bayılsam da bir hmmm dedim : ) Elimdekileri bitirince önce koklayıp, sonra deneyebilirim :)

  YanıtlaSil
 4. Öylesi daha iyi fikir adaşım ^^

  YanıtlaSil
 5. hm.. ben buna bayıldım yaz cabuk gelmeli <3 :*

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥