Cumartesi

Rebul green tea duş jeli

|

Hoolaa Kermyler !
Nasılsınız ? Dilerim keyiflidir hafta sonunuz . Ben hazır bakımlarımı yaparken yazmakta geciktiğim bir ürünü paylaşmak istedim. 

Ayrıca hepimizin Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun  ... Bu konuda söylenecek çok şey olsa da susma hakkımı kullanmaktan yanayım bu sefer. Zira ne kadar iyi niyetle yapılsa da bazı tepkiler bizim insanımızda e ben etkilendim karımı kızıma şiddet göstermiyim diyecek tıynet yok henüz.Umudum gelecek nesilden yana.Geçelim konumuza ^^

Herkese şiddetle tavsiye ettiğim : Lavanta kokusuna karşı olan zaafım sayesinde tanışıp sevdiğim Rebul , Bodrum mandalinası kolonyası ile sevgimi iki kat perçinlemişti. Geçtiğimiz günlerde yine zarif bir Yöntem Pr sunumu sayesinde duş jelleri ile tanışma fırsatını buldum . 


Yeşil rengin verdiği dingin ve ferah hissi ; ılık bir yeşil çay kokusu eşliğinde ve antioksidan etkisi vaadiyle sunan Atelier Rebul green tea duş jeli günün stresini banyoda atanlar için keyifli ve rahatlatıcı bir seçenek olmuş . 

Köpürme etkisinin yoğun olduğu ve parfümünün tazeliği ile temiz bir his veriyor . Duş jellerinde bu etkiyi bulmak önemli benim için . 250 ml boyutu ile uzun süre bitiremeceğim aşikar sadece yorgun günlerimde kullandığımı düşünürsek ^^

İçerik olarak inceleyince çok iç açıcı olmadığını söylemem gerekli. Sls ve çeşitli bir çok paraben mevcut.O sebeple tekrar tercih edeceğimi sanmıyorum duş jelini sevsemde . Bu tarz içerikler cildimde iyi etki sağlamıyor nemlendirmek için ekstra çabaya itiyor maalesef. Firmanın doğal duruşu ile pek örtüşmemiş içerik durumu . 

Aynı ürünü deneyimleyen başka blogger içeriğinin temiz olduğunu yazmış :D İçerik okumayı bilmiyorsak yanlış yönlendirmeyim lütfen , diye diliyorum .

Şifa geleneği ile özel bir yere sahip olan bu markanın ürün skalası epey genişlemiş , kokularına kesinlikle göz atıyor olacağım. Sizin Rebul deneyiminiz var mı ? 
Sevgilerimle ...
6 yorum :

 1. İçeriğinin kötü olması beni şaşırttı bu markaya yakışmamış doğrusu..

  YanıtlaSil
 2. Esra Kaya11 Mart, 2014

  Bu tarz yazılar yazmak sorumluluk gerektiriyor, özellikle bir içeriğe temiz derken... Polemik yaratmak istemiyorum, ancak temiz içeriğe sahip olduğunu iddia eden bloggerın yorumlardaki uyarıya rağmen yazısından ilgili kısmı çıkartmaması da ayrı bir konu... Bir yandan da; böyle böyle belli olacak takip edilecek bloggerlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorumluluk gerektiyor Esra haklısın çünkü yönlendirme söz konusu ... Polemik değil aleni zaten durum . Demek ki arkadaş eleştiriye açık değilmiş bildiğini sansın mutlu olsun ne yapalım vebali kendine : ))

   Sil
 3. Bu ürünün kokusu çok hoş ama içeriğe dikkat etmemiştim. Rebul nasıl böyle bir şey yapmış? Üzüldüm

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥