Pazar

Düğün dansı "İlk dans "

|
Hoolaa gelin ve damat adayları ^^
Uzun zamandır evlilik panomuza not düşmüyorduk , hazır geçerken bu civarlardan bir yazı daha ekleyelim istedim belleklere ...

Düğün dansı , artık ülkemizde de yeni yeni gelişmeye başlayan bir konsept ve rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda düğünlerin olmazsa olmazı arasında yerini alıyor.Uzun süre bekleyipde düşlediğiniz bu güzel günde , zevkinize göre seçeceğiniz hoş bir müzik eşliğinde , size özel olarak hazırlanacak dans koreografisi ile sevdiklerinizi kendinize hayran bırakabilir ve bu özel günü hafızalardan silinmeyecek tatlı bir şova dönüştürebilirsiniz.
Daha önce hiç dans etmediniz mi ? Üzülmeye pek gerek yok . Genelde beş dersten oluşan hızlandırılmış düğün dansı programı ile konuklarınızı etkilemek hiç zor olmayacaktır.Kendi dallarında profesyonellerden alacağınız eğitimler ile dansın rüzgarına kendinizi kolayca bırakabilirsiniz.

Derslere ne zaman başlamalısınız , derseniz ...?
Büyük gün yaklaştıkça yapılması gereken şeyler de artacaktır.Bu nedenle dansı en son sıraya bırakıp kendinizi nedensiz strese sokmayın.Düğün tarihinden bir iki ay önce dans derslerine başlamanız yeterli olacaktır. Düğününüzde fark yaratmak isteyen bir çift iseniz alacağınız bu kısacık dans dersleri ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra ,eşinizle beraber hayatınızın sonuna kadar paylaşabileceğiniz eğlenceli hoş bir hobi edinmiş olacaksınız.

Düğün dansını özel kılıp tatlı bir anı belleklere kazımak sizin elinizde. İlgilenenler için bu hizmeti veren dans okullarından yardım alabilirsiniz ...
Sevgilerimle ^^

4 yorum :

 1. aiy bence harika eğlenceli bi fikir.. :) hatta farklı danslar da öğrenilip küçük sürprizler de yapılabilir misafirlere :)

  YanıtlaSil
 2. Bence de ^^ Ama bizim düğünlerde kasap havasının bir level üstüne pek geçemiyoruz nedense <3

  YanıtlaSil
 3. Hiç aklıma bile gelmemişti nasıl dans edeceğim Kermy :) Sanırım bu işler hiiiç benlik değil. Ama tam senlik hihi ^,^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hihoo hakkaten tam benlik ama sen bu halinle güzelsin ^^

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥