Çarşamba

MAC Viva Glam Gaga 2 Nude Ruj

|
Hoolaa Kermylerim !
Haftanın en bi sevdiğim günlerinden ! Eh o zaman makyajda en bi sevdiğim detaylardan biri olan ; koyu gözlere eşlik eden nude dudaklardan dem vuralım ki keyfimiz duble olsun , konuğumuz MAC ile . 

Keyifle kullandığım bir çok ürünü yazmayı unutuyorum aslında makyaj masama baktığımda anladım ki . Eh , bu ayıbı telafi edeyim istedim. Viva Glam Gaga 2 ruj ile : )Öncelikle bu güzel ruja hevesinizi alevlenmeden söndürmek isterim zira bir koleksiyon ruju ve devamı yok maalesef ki ! Fakat MAC online alışveriş sitesinden rahatlıkla benzeri ve daha güzeli tonlara rastlamanız mümkün.Detayına inersek , Viva Glam serisinin geliri AIDS için ayrılan özel fona aktarılıyor . Hem iyilik hem güzellik , yani : Bingo !

Sıcak alt tonlu bir bej olara tanımlanan Viva Glam Gaga ; daha çok buğday tenlilere yakışacak ışığı daha yüksek barındırıyor içinde. %98 bej & % 2 oranında pembe bulunduruyor renk Dna'sında . Soluk ve sıra dışı bir nude tonu fakat ayarında kullanıldığında çok başarılı duruyor.

Kremsi yapısı ve hafif parlak bitişi ve mis gibi vanilya kokusu ile Gaga imzasını taşıyan bu rujun zeminini iyi hazırlamanız gerek çünkü yapısı itibari ile dudaklarınızdaki ölü derileri kaldırabiliyor. Beyaz tenliyim diye küsmedim bu ruja ve bir kaç yol ile istediğim görünümü yakaladım. 

Koyu makyajlarımda en sevdiğim partnerlerimden olan bu ruju ; sürdükten sonra biraz nude pembe ile karıştıyorum ya da biraz hafifletip üzerine parlatıcı geçiyorum. Yeni seri Rihanna ile devam ediyor fakat etkileyici bir renk karsilamadi bizi standart kırmızı tonlarıydı karşımıza çıkan o sebeple edinmedim. Riri koleksiyonlarındaki rujlardan sadece Riri-woo başarı sahibiydi benim gözümde ki o da yeni bir renk değil :/

Sizin MAC favori rujlarınız  hangileri?
Okuyan gözlerinize sağlık ^^
Sevgilerimle.

  info@kermitalemlerde.com
 Twitter   Facebook  İnstagram 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥