Çarşamba

Watsons Green Tea Antioxidant Facial Mask

|
Günaydın Kermylerim !
Güne benim gibi zinde başlamak için yeşil çayı tercih edenlere ayrıca bir önerim var ^^ Alışkanlığım olduğu üzere her Watsons maceramda sepete mutlaka tek kullanımlık maskeleri atarım. İşte o esnada keşfettiğim green tea by Watsons antioxidant facial mask kendinizi şımarttığınız saatlerde pratik bir yardımcı olabilir.

Kullanımı klasik olan kağıt maskeyi yüzünüze yerleştirip yaklaşık yirmi dakika bekliyorsunuz.Ardından ambalajda kalan esansı yüzünüze masaj hareketleri ile tatbik edip tercihen yıkamıyorsunuz. Sonrasında verdiği yapışkan histen hoşlanmasam da anlık etki olarak verdiği tazelik ve uyandırıcı etkiyi sevdiğim için ara ara sepete atabileceğim bir ürün oldu.

Bu tarz maskelerin etkilerini ancak düzenli kullanımla fark edebilirsiniz . Genel olarak düzenli kullandığım maskeler ; tam boy tüp ya da ev yapımı kendi özel karışımlarımdan oluşuyor. Fakat bu tarz tek kullanımlık maskeler ise tam bir joker niteliğinde özellikle miskin ruh halimde ve zamansız günlerimde iyi bir partner ^^

Sizin favori tek kullanımlık maskeleriniz hangileri ?
Sevgilerimle.

5 yorum :

 1. Ben de severek kullanıyorum yeşil çaylı maskeleri, bir de nivea maskelerine bayılıyorum özellikle ballı olana :)
  Sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nivea ballı maskeyi çok yumuşak ben de seviyorum ^^ Teşekkürler Gizem:*

   Sil
 2. Yeşil çay dendiğinde işer değişiyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben yeşil çay ile sağlam bozdum kafayı Mamo ^^

   Sil
 3. ben de bu tek kullanımlık maskeleri hiç samimi bulmuyorum :D yani tek kullanımda bi etki göstermeyeceği için çokça yapın da öyle alıp kullanalım diyor almadan geçerek protesto ediyorum kendi çapımda :)

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥