Cumartesi

Avon Color Trend Göz Kalemi Midnight Blue & Rimmel London Soft Kohl kajal eyeliner 021 Denim Blue

|

Hoolaa Kermylerim ! 

Nasılsınız ? ^^
Uzun süredir çılgınlar gibi arayıp , adını bilmediğim için alamadığım ve aşkımın yarım kaldığı bir göz kalemi konuğumuz bugün : ) Avon Color Trend Midnight Blue ! Göz grubu olarak maskara ve kalemlerde tercihlerim arasında mutlaka yerini alan Avon'nun en sevdiğim göz kalemlerinden biri. 

Sosyal medyada bu kalemin adını sizlere sorup bulmaya çalışırken , Avon ekibinin yılbaşı paketime bu kalemi eklemiş olması çok tatlı bir jest oldu. Sadece bu kalem gönderilseydi  aynı derece mutlu olurdum ^^ Çünkü sıkça değişen tasarımı yüzünden bir türlü bulamadığım bu göz kalemi uzun süredir aklımdaydı .Derin bir gece mavisi olan göz kalemi , yılbaşına özel farklı bir formda sunulmuş . Sürekli tasarım değiştirse de katalogda mutlaka bulabileceğiniz bir ürün ve fiyatı 10 ila 5 TL arasında değişmekte fakat fiyatının tam tersi yüksek performansa sahip bir kalem.

Renkli göz tonlarına sahip bayanların yanı sıra koyu renk gözlere sahip olanlarda benim gibi çok sevecek hatta ön yargınız mevcutsa bu renklere kesinlikle şans verme zamanı derim.

Göz içinde bile rengini birebir sergilediği için bu kaleme bu kadar tutkunum.Eye liner olarak kullandığımda yağlı göz kapaklarımda biraz yoğunluğundan ödün verse de kalıcılık olarak yarı yolda bırakmıyor. Fikir vermesi için size bu eye liner formunda uygulama yaptım.

Bu kalemi bulamadığım dönemde benzeri tonlarda olan Rimmel London soft kohl kajal eye liner pencil 021 denim blue çeşidini onunla aynı fiyat aralığında  aldım fakat berbat çıkmıştı. Ne rengini veriyor ne de sürümü kolaydı. Öylece duruyor kalemliğimde.Onu da sizler için şöylece göstermek isterim uzak durmanız adına ... Ben deneyemeden almıştım Watsons elemanın dürüst (!) tavrına kanıp. Hatta onu da "Evlat olsa  sevilmeyecekler " klubüne dahil edelim hazır sözü geçmişken : ))

Kalemin diğer tarafına farklı bir renk eklemişler yılbaşı temasında. Bu renk de sevdiğim yeşil tonlarından biri fakat diğer ucun aksine göz içinde kendini belli edemiyor yapısı bir tık daha sert. Eklenmeseymiş daha iyiymiş bir işe yaramıyor çünkü . Sizin favori göz kalemlerinizi öğrenmekte güzel olurdu hani ?

Sevgilerimle ^^


1 yorum :

  1. Nasıl yakışmış! Gözüme en son ne zaman kalem çektim bilmiyorum bile :)

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥