Perşembe

MAC Riri Woo Ruj |

|

Hoolaa Kermylerim ^^
Güne enerjik , iddialı , güçlü  başlayan ve özgüven sahibi  kadınlara özel : Mac Riri Woo Ruj ile renkli bir başlangıç yapalım istedim . Bu sene Rihanna ile özel koleksiyonlar çıkaran MAC , kuşkusuz ki Riri loves MAC serisinin özel koleksiyonu ve elegan tasarımları ile arzu nesnesi haline gelmişti daha tüketici ile buluşmadan bile. 


Kırmızı rujlara düşkünlüğümü iyi bilen  Mamo  doğum günü için Kermy'e çoktan bir tane kapmıştı bile.  İzmir mağazalarında ve online satışlada tükenen seriyi bulamayan yazarınız için ne tatlı bir jest oldu siz düşünün ^^     Kermy ♥ Mamontenka diyorum !Klasik Mac ambalajının çizgisinden taşıp  Rihanna yorumu ile modifiye olan Ruby woo , karşımıza şık & elagan ambalajının üzerinde Riri imzası eşliğinde bizimle buluşuyor yeni tarzı ve tonuyla hayat bulmuş halde ... Kapağını açınca tatlı ve hafif bir vanilya kokusu enerjinizi yükseltirken işin zor kısmına hazırlanmış oluyorsunuz. Merak ettiniz tabi :)Riri Woo , soğuk ve  benzerine pek rastlamadığım çarpıcı ve iddialı bir kırmızı tonu . Retro mat yapısı onu zor kılan yanı bu sebeple öncesinde peeling uygulanmış pürüssüz dudaklara uygulama gerektiriyor mükemmel bitişi yakalamak adına. 

Kalıcılığını mükemmel olarak korkmadan tanımlayabileceğim Riri , öylesine joker bir tona sahip ki beyaz tenli ya da esmer diye bir ayrım yaratmadan herkese çok yakışıyor . Sadece esmerlerde biraz daha yumuşak ve tene uyum sağlarken beyaz tenlilerde iddialı ve seksi bir bitiş veriyor ^^ 

Kullandığım en güzel kırmızı ruj olduğunu söylebilirim öyle ki çevremdeki tepkiler bunu her daim onaylıyor fazlasıyla  ^^ Koleksiyon ürünü olmasaydı bir sürü stoklayabilirdim . Riri koleksiyonu hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum .
Sevgilerimle .
3 yorum :

  1. Harika bir ruj fotoğraflara da bayıldım ^,^ Kermy'm ister de ben almaz mıyım!!

    YanıtlaSil
  2. Güle güle kullan :) Renk harika. Kırmızı ruj bir başka, sıklıkla kullanmadığım için kullandığım günler kendimi garip hissediyorum :D Sanki çıplakmışımda haberim yok ghibi ehehe :D

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥