Pazartesi

Organique Bronze Body Butter Chocolate |

|

Hoolaa Kermyler !
Haftanız MUHTEŞEM olsun , bol enerjili neşeli geçsin dilerim. Ve birazcık mutluluk takviyesi yapmak için kahvem ve beraberinde buram buram çikolata kokuları eşliğinde geldim ^.^ 


 Seregon sayesinde tanıdığım ve dostum & blog partnerim Mamontenka ile yaptığımız çalışma ile iyice etüt ettiğim Organique markasının en sevdiğim ürünü olan bol ödüllü Organique bronze body butter chocolate hakkında biraz dedikodu yapalım o zaman .Dikkat çekici metal kapağının altında mutluluk hormonlarını ateşlemeye hazır , ilk bakışta bilmeyenin kaşıklama girişiminde bulunma ihtimali yüksek olup şahane kokan nemlendirici , sıkılaştırıcı ve bronzlaştırıcı etkiye sahip Organique ilk etki olarak iştah açıcı kokusu ile kendine bağımlı kılıyor sizi.


 Öyle ki İn Style tarafından iki yıl art arda "Best beauty buy" ödülüne layık görülmüş ! Bu ilgiyi hak etmesi açısından cam kavanozda olmasını tercih ederdim açıkcası . Kokusunun hipnotize edici etkisinden sıyrılınca yoğun kıvamı ile baş başa kalıyorsunuz . Benim gibi ürünleri bol kepçe kullanmayı sevenler için ideal bir yapıda yani ^,^


Ürün adı ile çelişerek içerik olarak öncesinde çeşitli parabenler , edta vs gibi zararlılar barındırsa da yeni ambalajlardaki içerik listesi daha farklı. Yenilendiğini iddia ediyor ve bir çok zararlı etken kaldırılmış ve %98 oranında doğal içeriğin ön planda olduğunu belirtiyorlar ki iyi haber . 

Gerçi bu  tarz politakaların biz bloggerların tüketicileri içerik konusunda ne zaman bilgilendirsek gün yüzüne çıktığı da bir gerçek ! Açıkçası -Acaba?  diyorum , bir çok markaya son dönemlerde çoğu zaman . 

Yine de belirtilen şartlara güvenip keyifle kullandım diyebilirim ve deneyimlerimi aktarmam gerekirse ...
Kokusunun güzelliği bir yana ciltteki kalıcılığı ile tekrar sevmeme sebep oldu . Nemlendirme kapasitesi oldukça yüksek ve kalıcı bunun yanı sıra cildin  dokusunda biraz vitrinimsi olsa da bir sıkılaşma gözlemledim. Bronzlaştırıcı yönüne gelirsek peynirden hallice tenimde hoş kıpırdanmalar olduğunu belirtebilirim : )) Kış bakımı için çok enerjik neşeli ve vaatlerini yerine getiren bir üründü . Match Kozmetik ekibine teşekkür ederim bu deneyim için .

Sizin Organique ürünlerinden tavsiyeleriniz var mı ? 
Gelmişken İnstagram hesabımda hala sürmekte olan Konjac sünger hediye etkinliğine katılmayı unutmayın.
Sevgilerimle xoX ^,^

7 yorum :

 1. Mmmh hemen açtım kokladım :) Ne kadar da harika kokuyor yahu! Tam kışlık, ama yaz geldi diye de vazgeçecek değiliz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen yazında iş görücek kadar rahat bir yapısı var oyy mest oluyorum kokladıça ^^

   Sil
 2. Çok iştah açıcı anlatmışsın.Merak ettim. güle güle kullan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyy teşekkür ederim ^^ Yakınında mağazası yoksa elimdekini paylaşabilirim senle ^^

   Sil
 3. Hiii! bu tam bir nutella gibi duruyor! Nutella sevmem ama bunu kullanmayı çok severmişim gibi geliyor hehe :D

  YanıtlaSil
 4. Bence de seversin ki ^^ Gerçekten gören yemelik sanıyor dün arkadaşımın elinden aldım :D

  YanıtlaSil
 5. body butterda bu tür kokuları çok seviyorum hatta sırf bu yüzden sokak köpeklerinin peşime takılmışlığı bile var! :) %98 doğal içerik de denemeye kesinlikle değer ;)

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥