Cuma

Orkid İnfinity

|
Heeey bugünkü post tamamen kızlar arasında ! ^^
Yaşıtlarımızla kovamalaca oynarken kadın olma gerçeğine atılan ilk adım Regl ... Geriye dönüp o günü hatırladığında aklına neler geliyor ? İlk hissettiğin neydi ? İlk kiminle paylaşmıştın ? 

Zaman geçtikçe bu duruma alışıp hayatımızın bir parçası haline geldikçe ona kendi aramızda isimler takıp gizlice ped değiştirmek için şekilden şekile girmelerimiz mi dersiniz yoksa kızlar arasında gizli işaretlerle aksi bir durum yaşamamak adına geliştirdiğimiz erkeklerin asla öğrenemeyeceği beden dilimizi mi yoksa işaretleşmelerimizi mi dersiniz ... Herkes kumsalda keyif çatarken türlü bahaneler uydurmak , bazımızın ağrıdan ötürü yüz mimiğin tüm gün acı ifadesinde stabil kalması ve koyu renk kıyafetlere sığınmak ... Pms günlerinin duygusal git gelleri arasında kah kahkaha atarken aniden Halil Sezai'nin isyan tınılarından daha acı hallere bürünmek mi siz seçin : )

Evet , gayet tanıdık hepimiz için değil mi ! Bu hikayenin hepimizin ortak noktası kadın olmanın gururu ve doğurganlığın tatlı sembolü ^^ Ve bu süreci yaşarken hepimizin tek istediği yegane şey : Rahatlık ve güven hissi .İflah olmaz hassas bünyem fazla seçenek denememe izin vermemiştir asla bu sebeple kendimi bildim bileli Orkid benimle özel günlerimde .Orkid'in ultra comfort rahatlığına pek düşen olan yazarınız Orkid infinity çıktığında alıcılarını açmış market raflarına inmesini bekliyordu ki Watsons pek iyi tanıdığı bloggerlarına yine eğlenceli bir sürpriz eşliğinde çaldı kapıları . 


Öncelikle alıştığımız ped kavramından oldukça farklı olan infinity serisinin vaatleri bakalım nelermiş ?

*Ağırlığının on katı kadar sıvıyı emer buna rağmen rahatsız olmazsınız.
*Sahip olduğu mikro delikler ve kanallar sayesinde sıvının hızlı emilimini sağlar.
*İnfinicel tekonolojisi ile vücut şeklinizi alır böylece gün boyu varlığını hissetmezsiniz.
*İnanılmaz yumuşak üst dokusu ile kaliteli bir deneyim.
*Özel kanat şekliyle gün boyu sabit ve tutucu duruş.


Öncelikle alıştığım deneyimlerinden oldukça uzak olduğunu belirtmek isterim. Şık ve açılıp kapanabilen kutusu ile zaten önde başlıyor estetik açıdan yarışa sonrası ise benim için şaşkınlık oldu . O kadar hafif bir yapıya sahip ki elinize aldığınız anda zaten tüm gün varlığını hissetmeyeceğinizi anlıyorsunuz.

Gece çeşidi benzerlerine göre oldukça büyük yoğun regl geçirenler için çok başarılı fakat benim için fazla olduğunu belirtmeliyim .

Üst düzeyi (ki benim için en önemli nokta) ipeksi bir yumuşaklıkta ve teninizle uyum sağlıyor.Kullanılan malzemeden ötürü oldukça nazik ve hareketinizi kısıtlamıyor , ses çıkarmıyor ! Eminim ki hepimizin nefret ettiği bir sorun budur gerçi artık değil kendi adıma : ) Ayrıca sıvı temasında özel kanallarından olsa gerek anlık rahatsızlık yaşamıyorsunuz hissetmediğiniz için gününüz kaliteli geçiyor.

Dokusunun nefes alması tekrar tercih etmek için sebebim çünkü hassasiyet barındıran cildim zaten başka marka ve yapıları kabul etmiyor bu anlamda çok memnun kaldım . Dönem sonunda kaşıntı ya da hassasiyet yaşamamak şahane !

Çok hareketli ve aktif bir yaşantım olduğundan dolayı bana ayak uyduracak bir forma sahip olması gönlümü kazandı. Kanatları vaadini yerine getirdi tüm gün aynı formda tutunarak ki öncesinde  şikayetim hep kanatların kayması yönünde olurdu dolayısıyla minik sızdırmalar yaşamanın önüne geçmiş oldu. Ayrıca ön yüzeyinin ebatlarının daha geniş olması iyi bir takviye olmuş . Köpüksü dokusu ile vücut şeklinizi alırken size varlığını unutturuyor , yihuu var mı daha ötesi ^^

Gelelim güvenilirliğe ... En yoğun ama aktif günümde bile yarı yolda bırakmadı beni ne sızma ne form bozuluşu gerçekten iyi iş çıkarmışlar ! Koyu renk kıyafetlerin içine saklanmadan ve en önemlisi hareketlerimi kısıtlamadan kadın olmanın keyfini ayın 4 günü eksik yaşamadan geçirdiğim bir süreç haline gelip eziyetten çıkması şahane oldu ^^ Varlığını unutturdu ilk kez bende bir ped dolayısıyla bu döngüyü mutlu geçirdim .

Tek eksi yanı fiyatı . Herkes için ulaşılabilir fiyat aralığında olduğunu düşünmüyorum güncelleme yaparlarsa bence çok daha iyi olur.

En iyi ped ödülü kendisine gidiyor ve bu benim için mi yapılmış acaba çünkü ne istediysem hepsi mevcut ^^ Ailemin üyelerine de armağan etmek üzere Watsons sepetime ilk alışverişimde ekledim bile. Eee İnfinity adını almayı hak ediyor çünkü daima benimle olacak : )
Sevgilerimle.

7 yorum :

 1. İçimi okuyup ortaya dökmüşsün :)) Harikasın Kermycim!

  YanıtlaSil
 2. Hahah ilk anneme söylemiştim ne olduğunu bile anlamamıştım çünkü :))) Ben bu dönemleri çok sorunlu geçiriyorum bu yayından sonra gece boyunu kaptım Watsons'dan indirim varmış hazır 9liraya benim oldu çok memnun kaldım teşekkürler emeğine !!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de ilk anneciğime söylemiştim ^^ Aa süper sevindim memnun kalan birini gördüğüme ^^ Ben teşekkür ederim <3

   Sil
 3. Offf benim ilk anım çok rezil regli olmuşum ama haberim yok okulda öyle dolanıyorum fark edenler rezil etmişti beni :(( O zaman bu gece çeşidi tam benlik sabah kalktığımda çarşaf değiştirmek zorunda kalmayacağım bir regli diliyorum :D

  YanıtlaSil
 4. bence fiyatı şu andaki indirim halinde kalsa süper olur 9tl verilir ama 15tlye değmez hiçbir ped bence :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sürekli Watsons uygun kampanyalr yapıyor zaten ^^ Marketlerden alınmaz bence o fiyata katılıyorum^^

   Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥