Pazartesi

Gucci Guilty Black

|
Hoolaa Kermylerim !
Haftaya mis kokulu bir selam  ! 
Modu gri olan hava bile pes etmiş gibi sahneyi güneşe bıraktı ^^ Bugün bu pozitif ruh haline etki eden en sevdiğim parfümlerimden biri olan : Gucci Guilty Black  ve ona dair detayları arşivimize ekliyor olacağız .


 Parfümün kalbine inmeden önce belirtmek gerekirse ... Gucci guilty black kadın versiyonunun yanı sıra erkek versiyonu ile de nadir bütünlüğü yakalamayı başarmış kokulardan ve kendine güven ile seksi karizmanın cömertçe birleştiği , sıradan görünüp içinde sürprizler barındıran bir koku ve etkiye sahip. 


Tanıtım reklamı çekimlerini başarılı bir yorumla üstlenen Frank Miller eşliğinde marka yüzleri olarak karşımıza çıkan Rachel Evan Wood  & Chris Evans adeta fantastik aksiyon tipi bir filmden kırpılmış sahnelerden fırlayan kahramanlar gibi boy göstermişler .Parfüm şişesi ve adına bakıldığında yüksek iddia bekleyebilirsiniz benim gibi : Baharat yoğunluğu ve keskin dönüşler gibi ... Fakat mütevazi ama alıştıkça etkileyici türden meyvemsi bir çiçek etkisi teninizde esiyor. Tasarımı ile siyah bir altın külçesini simgelerken içindeki sıcak ışık rengi parfüm notalarının enerjisi ve tazeliğini yansıtırken seksapalite , sadelik ve tazeliğin uyumunu bir arada güzel yorumlamış. 

Gucci Guilty siyah versiyonun üst notaları sıcak bir giriş ile kırmızı meyveler ve pembe biber ile başlıyor.Devamında orta notalarla güçlü bir şekilde ahududu, leylak menekşe ve şeftali ile keskin geçişli tatlı acı bir his karmaşasında yerini alırken son notayı bir Gucci klasiği olan paçuli ve amber ile baz notalarını tamamlıyor.


Bilindik gibi gelen ama diğerlerine aslında benzemeyen bu parfüme 200TL üzeri harcamaya değer mi ? TR şartlarında hayır çünkü tendeki kalıcılığı orta . Yurt dışı ya da free shoplardan daha uygun temin ederseniz : Evet, koleksiyonda barındırmaya değer kesinlikle özgün bir koku. Özellikle gece ve gündüz her kombine ayak uydurabileceğini düşünürsek.

Parfümler de tıpkı insanlar gibi çok karakteristik . Doğru kişisini bulduğunda hafif etkili ve afrodizyak etkili başarılı bir koku . Beyaz tende tutunuşunu baz alıp çevreden hoş iltifatlar aldığını hesaba katınca bir kez daha sevme sebebi buluyorum. Sizin favori Gucci imzanız hangisi ?

Sevgilerimle ^^


2 yorum :

  1. Muhteşem görseller :) Kokuyu hiç denemedim. Merak ettim ^,^

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Oyy teşekkür ederim ^^ Sade ama göz alıcı tam senin gibi bence seversin <3

      Sil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥