Perşembe

Terleme Sorunu Nasıl Çözülür ? | Maxim Roll On

|
Hoolaa ^^
Artık resmen sıcak yüzünü gösteren Yaz ile birlikte kıştan kalma alışkanlıkları rafa saklama zamanı geldi . Kıyafetlerimizden tutun bakım rutinlerimize kadar her şey yüzünü yeniliyor tabi bu rahatlığında bir bedeli var elbette ... Sıcak hava ve devamında dönem dönem hepimizin kabusu olan terleme sorunu

Kişisel bakım önceliklerinde yaz aylarında  ilk sırada olması gereken öncelikli kategori elbette vücut bakımı . Büyük şehir hayatındaki koşturmacaya ayak uydururken üşüdüğüm kış aylarına inat muhalif bir bünye gösterip o derece terleyenlerdenim ki koltuk altının aksine farklı bölgelerde sorun yaşıyorum.

Mamontenka ile bu koşturmacalarımızın hakkını verecek ibreye sahip olan Maxim roll on 'u denemeye karar verdik . Üç aylık ortak bir günlük oluşturuyor olacağız ayrıca bundan böyle yine birlikte seçtiğimiz nokta vuruş ürünleri birlikte deneyip iki farklı yorum olarak sizlere sunuyor olacağız ^^Konumuza dönersek Maxim roll deneyimine başlangıç yapalı bir hafta oldu ve yorumlara bakınca merakımızı cezbeden ama fiyatı ile acaba değer mi diye düşündüren ürünün öncelikle kullanım detaylarını not düşmek gerekirse : Temiz ve kuru cildinize gece yatmadan önce uygulamaya yapıyor ve gece inaktif olan terbezlerinin gün içindeki aşırı salımına karşı korumayı aktif hale getiriyorsunuz.

Hafif ve cildi rahatsız etmeyen bir formüle sahip olan ürün standart roll on tarzı ile uygulama kolaylığı sağlarken iddiasını uzun vadeli çözüm getirdiği çözüme borçlu .

Aylık period olarak hesap edilince ilk hafta ; her gece bir kez ve akabindeki zaman diliminde haftada bir kez uygulamak yeterli oluyor . Günlük hayat rutinim dışında yarım saatlik yoğun kardiyo yaptığım seanslarımda bana çok yardımcı oldu . Maxim deodorant koltuk altı dışındaki bölgelerde de kullanıllabiliyor bu sebepten ötürü çok sevdim ve etkisini fazlasıyla gördüm .

Bir haftadır aşırı terleme gibi  problemler tarih oldu ve cildimde henüz bir hassasiyet yaratmadı. Kullanım süresince çok başarılıydı ve miktarı azalttıkça göreceğim etkiyi çok merak ediyorum. Sürecin devamını sizlerle paylaşıyor olacağım. Sorularınızı ya da deneyimlerinizi bu başlık altında iletebilirsiniz.

Güncelleme : Deneyimin sonunda vaat ettiği etkiye ulaştırdığı için etkili bir ürün .

Sevgilerimle ^^

3 yorum :

 1. Yazın favorimiz bu olacak sanırım Kermycim ^,^ Uzun süren etkisi çok hoş!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullanım azaldıkça olacak etkisini çok merak ediyorum bakalım nasıl gidecek ki böyle giderse cidden favori ^^

   Sil
 2. ama aliminyum oranı çok yüksek bu üründe

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥