Perşembe

Watsons vanilla lip balm |

|
Hoola ^^
Sonbahar hepimizi etkisi altına almaya başladı bile . Yazdan çalıntı bir kaç  gün yaşamanın verdiği avuntuyla yola devam devam eden yazarınızın cildindeki etkileriden anlaşılıyor ki bu mevsim bakım konusunda bir seviye daha özenli bir program gerekli havaların sert girişine bakılırsa. En kolayı dudaklardan başlamak ^^Watsons yılbaşı özel serilerinden olan Sweet snuggle üçlü lip balm kofresi vanilya kokusu ve sevimli kavanozları ile lipbalm canavarlarının koleksiyonuna girmişti. Bende çok sevdiğim bir arkadaşım hediyesi sayesinde tanımış oldum Watsons vanilla lipbalm ile.


Minik kavanozlarda içerik adına bilgi yok fakat nefis vanilya kokusu ile aklı çeliyor zaten düşünmemek üzere. Mis kokusu dudaklarda oldukça kalıcı ve iştah açıcı ^^ Nemlendirmesi  anlık yoğun olsa da kalıcı değil maalesef. Tedavi edici olmadığını hesaba katarsak dudaklarında problem yaşamayanlar daha keyifle kullanabilir.

Üçlü paketlerde satılan bu minik sevimli balmlar umarım tekrar gelir . Eşe dosta hediyelik kapabilirsiniz renksiz oluşu ile herkese hitap ediyor kullanım açısından çünkü. Her ne kadar kavanoz tipi balm çeşitlerini kullanışlı bulmasam da oldukça hızlı tükettim kendisini severek.

Sevgilerimle ^^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥