Çarşamba

Bioderma Sebium H2o Karma ve Yağlı Ciltler için misel Solüsyon

|
Hoola bayram Kermyleri ^^

Her güzellik blogunun istikakinda mutlaka bulunan ve almayanı dövüyorlar tabirine en yakışanlardan biri elbette Bioderma Sebium h20 ^^ 

Onu , kardeşi Bioderma Sensibio H2o oranla daha çok sevdim çünkü ; cilt tipime uygun oluşu nedeniyle beklentilerimi karşılıyor. 

Paraben , boyar madde alkol barındırmayan  formülün bu versiyonunda parfüm mevcut tek eksi olarak.

Markaya özel  patentli Fluidactiv kompleski ile akneli , karma ve yağlı ciltlere çözüm sunuyor sebum dengesini kontrol atina alip dolayısıyla geriye arınmış ve mat ve sağlıklı bir final sunuyor  . 

Bioderma sebium h20 yatıştırıcı ve tonik olarak kullanabilirsiniz . Benim gibi tonik kullanmayı pek sevmeyenlerin fikrini değiştirecek türden etkili , T bölgesinde verdiği matlık ve yağlanma karşıtı etkisini mutlu edecek süre muhafaza edebildiği için.

Göz makyajinda tercihim çift fazlı ürünlerden yana fakat ten makyajını ve arındırma sonrası temizliği Bioderma'ya emanet ediyorum. Yeşil suyu dengeleyici etkisi ve derin temizliği ile cildimi kurutmadan denge profilini sabitledigi için çok seviyorum.

Minik boyu 100 15-18 TL aralığında bulunabilirken 500 ml ikili seçenekleri 50 ve üzeri rakamlarda çeşitli kampanyalar eşliğinde bulmak mümkün.  

Ve lütfen güvendiğiniz online sitelerden temin edin . Son zamanlarda Bioderma misel sulara olan yoğun tüketici ilgisini suistimal eden Skt tarihi geçmiş ürünleri piyasada arsizca satışa ya da kampanyaya sunan firma çok. 
Sizin favori misel suyunuz hangisi peki : ) ?
Sevgilerimle ^^ 2 yorum :

  1. gBunu denemek istiyorum kermitim :) Kırmızı ambalaj sevdiremedi kendini..

    YanıtlaSil
  2. Aynen mamocanım sensibio benim icinde vasat olmazsa olmaz degil ^^ Ama bunu sevecegine eminim bak ♡

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥