Salı

Head&Shoulders Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan

|
Hoolaa !
Bir süre önce Watsons ekibinden denemem için Head&Shoulders kepeğe karşı etkili şampuan ve saç bakım kremi hediye edilmişti . Şampuan konusunda radikal değişikliklere pek açık olmasam da saç tipime uygun oluşu ve ani çıkan seyahatimle birlikte yanımda olunca hemen denemeye başladım .

Şampuan konusunda hepimiz sanırım bir eksper haline gelmişizdir kendimizce , onlarca ürün seçeneği ve vaadlerin etkisiyle ...  Kendi deneyimlerimden ve saçlarımın adım gibi nazlı halinden yola çıkarsam uzun yıllar önce market şampuanlarını kullanmayı bıraktım . İçerikleri ve etkileri sebebiyle.


Head&Shoulders hatayı şampuan ve kremi bir arada sunarak baştan yapmış . İçerik konusunda benim gibi temiz içerikli şampuan kullananlar için gerçekten korku filmi tadında ... Sülfatından tutun sls ve aşındırıcı bir çok zararlı ajan listesinin tamamını oluşturuyor.

Güzel yanlarına gelirsek ^^
Kokusu çok hoş ve gramajına göre fiyat aralığı çok uygun . Etkilerine bakarsak içeriğindeki sls ve türevleri yüzünden saç derimi kurutup saçımda pullanma yapan ilk kepek şampuanı oldu . Tabii direkt bu etkiyi yaşamamda temiz içeriğe alışık derinin tepkisi var elbette . Sürekli market tipi şampuan kullananlardansınız eğer benim kadar problem yaşamayacaksınızdır muhtemelen.

Düzenli 3haftalık kullanım sonrasında fark edilir ve bir matlık ve kurumanın önüne geçemedim ama verdiği hacim başarılıydı her ne kadar elektriklenme yaşasamda saçlarımda. 

Saç derimde yarattığı problemin önüne Urban Care tonik ile geçmiş oldum sonrasında . Sonuç olarak bana hitap etmeyen bir deneyim oldu . İçinizde kullanmış olan varsa fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Sevgilerimle ^^

3 yorum :

  1. Saç derim neyse ki bu kadar hassas değil, şu sıralar Ankara'ya şampuanımı getirmediğim için bunu kullanıyorum ^,^ Eh işte bence de..

    YanıtlaSil
  2. Head and Shoulders çok saç döküyor birde... :( teşekkürler paylaşım için takipteyim bana da beklerim sevgiler blogkizsalseyler ♥

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥