Cuma, Ocak 23

“OP. DR. SALİH EMRE ÜREGEN İLE HAYATA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN

|
Estetiğe duyulan ihtiyaç artarken operasyonu kime yaptırdığınızın önemi de bir o kadar artıyor. Bu alanda adını duyurmuş Op. Dr. Salih Emre Üregen ise popularitenin bu kadar arttığı günümüz şartlarında hastalarının taleplerini en güzel şekilde sonuçlandırarak bu alandaki uzmanlığını kanıtlıyor. Estetiğin sanatla doğrudan ilişkili olduğuna inanan ve operasyonlarını bu doğrultuda şekillendiren Op. Dr. S. Emre Üregen, yapay bir sonucun güzel olmayacağı fikriyle estetik cerrahi girişimlerinin çoğunda küçük dokunuşlarıyla hastalarının taleplerine cevap veriyor.
Çoğu zaman arkadaşlar ve yakın çevre tarafından dalga konusu haline gelen kepçe kulak sorunu, bulunduğu kişide büyük rahatsızlıklar yaratabiliyor ve iletişim kopukluğundan ileri derece depresyona kadar birçok soruna yol açabiliyor. Op. Dr. Emre Üregen ise bu rahatsızlıklara ve sorunlara çözüm olarak sizlere başarılı bir kepçe kulak operasyonu vadediyor. Peki nedir bu kepçe kulak sorunu ve operasyonla ne derece çözüme ulaşabilir? Hangi yaş aralığı bunun için en uygunudur? Kepçe kulak sorunu, kıkırdak eksikliği sonucu ortaya çıkar. Kepçe kulak estetiğinde ise bu kıkırdaklardaki soruna yönelik müdahaleler planlanır. Kulak gelişiminin çoğu 6 yaşında tamamlandığı için, 6-14 yaş arası çocuklar ve kepçe kulak özelliğinden kurtulmak isteyen herkes bu ameliyatı olabilir. Fakat siz yine de geciktirmeyin ve kepçe kulak sorunu psikolojik sorunlara yol açmadan en erken şekilde çözüme ulaşın.  
Genellikle 2 saat süren kepçe kulak operasyonu, eğer bu konunun uzmanı bir plastik cerrah tarafından yapılmışsa ağrı, batma gibi kolaylıkla çözülebilecek sorunlar dışında ameliyat sonrası komplikasyon çok nadir oluşur. Siz de kepçe kulak sorununuzdan kurtulmak istiyor ve ameliyat sonrasına dair korkunuz olmadan bir operasyonla buna çözüm getirmek istiyorsanız Op. Dr. Salih Emre Üregen en güvenilir isim. En kısa zaman içinde randevu almak ve ameliyatın detaylarını konuşmak için www.salihemreuregen.com adresinden bilgi formu doldurabilir ya da 0 (212) 215 5722 numaralı telefon üzerinden irtibata geçin. Salih Emre Üregen ile hayata bakış açınızı değiştirin ve gülümsemenize gölge düşüren ufak sorunlardan çabucak sıyrılın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥