Pazartesi

Cyrene Aloe Vera Yüz Bakım Toniği

|
Hoolaa ^^
Bünyem güneşim mutlu edici etkisinden payını almışken hava rotasını yine kasvetli ve gri tonlarına döndürdü bile maalesef . Bahar kapıda ! Havanın bu gel gitleri içinde en çok etkilenen cilt ve saçlar oluyor ister istemez ... Mevsimsel değişikliklerden korunmak için sıkı bir bariyer yaratmak şart.

Bir süredir cilt bakımı rutinimi minimize etmeye zemin hazırlayan temiz&organik içerikli markalar sayesinde sonuç odaklı çözüm ve gözle görülür fark gördükçe bugüne dek tonik kullanımına çekimser bakan ve istediğim etkiyi alamadığım için elimdekileri tam anlamıyla bitirememiş biri olarak ; Cyrene yüz bakım toniği fikrimi olumlu yönde perçinledi .

 Tonik diyince akla gelen ilk olumsuz etki : Cildi geren , içeriğindeki alkol ile tahriş eden yapısı ...
Cyrene , üretim politikasında ; boyar madde , alkol , paraben ve benzeri zararlı kimyasalları bulundurmayıp vegan bir duruşa sahip olduğundan gönlümü çaldı çünkü hassas karma ve bölgesel kuruluk yaşayan cildimin ihtiyaçlarını doğal florasını bozmadan yerine getirebiliyor.

Cyrene  : Organik aloe vera , yeşil çay , papatya . çam ağacı kabuğu ve ısırgan özlerinin şifalı birleşimlerini provitamin B5 ile birleştiren cilde dost bir öz ile bir tonikten öte nemlendirici ve yenileyici cildi diğer aşamalara hazırlayan başarılı bir yardımcı yaratmış , nemlendiriciye bile ihtiyaç duymanıza gerek kalmadan .

Ürünün her cilt tipine uygun oluşunun yanı sıra , market ürünleri fiyatında organik içerik sunabilmesi ve temiz içeriği sayesinde etkisini hissedilebilir kılması sürekli tercih için yeterli sebepler ...

Özellikle sabahları çok şiş yüzle uyananlardansanız ; cildinizi su ile buluşturmadan direkt temizliğini bu tonik ile tampon hareketler eşliğinde uygulayarak sakinleştirebilir sonraki aşamalara hazır hale getirebilirsiniz .

Benim gibi haftada bir kez buz kalına döküp maske uygulamasından sonra detoks etkisi almak için buz kalıbını yüzünüzde gezdirerek kan dolaşımını arttırabilirsiniz . Kendi adıma : siyah noktaları minimize edip cildimi daha aydınlık ve yumuşak hale getirerek kurutmadan yağ dengesini kontrol altına aldığı için çok seviyorum .

Özellikle uygun fiyatlı bir cilt bakım ürünü masamda bulunsun diyorsan , kesinlikle doğru tercih . Cildiniz için iyi bir yatırım niteliğinde içeriğinde bulunan nem ve iyileştirici etkiye sahip bitki özler sayesinde . Biz iyi anlaşıyoruz ve uzun yıllar birlikte yol alacağız belliki ^^
Mamonteka'nın Cyrene tonik deneyimine  buradan ulaşabilirsiniz.
Sevgilerimle ^^

1 yorum :

  1. Ben bunu nasıl yeni gördüm! Görsele ba-yıl-dım ^,^ Ben de çok sevdim bu toniği, iyi ki denedik

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥