Cuma

Ağız kokusu nasıl giderilir ve dil temizliği nasıl olur ?

|
Hoola !
Bakımlı olmanın ilk temel kuralının iyi bir temizlik rutininden geçtiğini hepimiz bilsek de ; dönemsel ya da sürekli olarak istenmeyen durumlara maruz kalabiliyoruz : Ağız kokusu gibi ... 

Öncelikle muhtemel bir diş , diş eti ya da diş taşı probleminiz yoksa , mide , kara ciğer ya da böbrek rahatsızlıklarından ileri gelen problemler yaşamanız mümkün . Bu tarz problemleri önemseyip uzman bir hekime görünmekte fayda var . Bunun dışında ağız kokusunun nedenleri dil üzerindeki bakterilerden ileri geliyor maalesef . 

Dil temizliğine dair alışkanlığımızın olmayışı ; milletimizce ağız sağlığının önemini pek benimsemediğimizden ve mevcut ürün skalasının ya kısıtlı olup ya da pahalı seçeneklerden oluşmasından ...


 Kendi adıma içerik listesi yoğun kimyasallardan oluşan rastladığım ürünlerin fayda sağlamayacağını düşündüğümden ötürü yeltenmemiştim , dil fırçası ve dil temizleyici köpük ikilisine ! Gratis ve Watsons raflarında baktıklarım çekici gelmemişti bu sebeple . Dil temizleme aparatı bulunan diş fırçaları ve ağız temizleme suları ile alternatif yaratabileceğimi düşünüyordum .


Geçtiğimiz günlerde yaptığım bir alışveriş esnasında rastladığım Orabrush dil fırçası ve Orabrush dil köpüğü sayesinde ağız bakım rutinimi asıl olarak şimdi doğru olarak uygulamaya başladım . Özellikle güne başlamadan önce gece boyunca dilimizde biriken toksinleri dil fırçası ile temizledikten sonra günün ilk suyunu içerseniz ağız tadınızın gün boyu bozulmadığını ve kilo verme sürecinde iseniz katkı sağladığını göreceksiniz ^^

Orabrush , ergonomik açıdan iyi tutuş açısına sahip ve silikon kıllara sahip . Dikenimsi formu ile dilinizde biriken toksinleri oldukça başarılı bir şekilde söküp atıyor . Dilinizde birikme yüksek ve etkili çözüm arıyorsanız mutlaka dil köpüğü ile kullanmanızı öneririm .

Tek bir pompa ya da duruma göre ikinci pompayı fırçanızın üzerine sıkarak ıslattığınız dilinizi yatay ve dikey hareketler eşliğinde temizledikten sonra fırçanın arka kısmı ile fazlalığı sıyırdıktan sonra kalan temizlik rutininize devam edebilirsiniz . 

İçeriğinde barınan yedi enzim sayesinde ağız kokusunu gideren ve geriye ferah ve tatlı bir nane tadı bırakan köpük yaklaşık 60 kullanımlık ve gördüğüm tek temiz içerik listesine sahip köpük . Bundan sonrasında sürekli kullanmaya devam edeceğim bir ikili . Etkilerinden çok memnun kaldım.

Siz de edinmek isterseniz şu an indirimde Yaşam dükkanı sitesinden edinebilirsiniz . İndirimdeki fiyatı oldukça makul . Siz bu konuya nasıl bakıyorsunuz ?
Sevgilerimle ^^

*Basın ürünü değildir .

3 yorum :

 1. Iyi ki tanıştım dediğim bir ürün, önceden ne yapıyormuşum bilmiyorum. Güle güle kullanalım Kermit'im ^,^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle mamutcanım ^^ İyi ki tanışmışız çok farkını gördüm öncesine bakarsam ohh be diyorum <3

   Sil
 2. merhaba ya ben internetten bulamadım

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥