Pazartesi

Schwarzkopf got2b 2 sexy saç köpüğü |

|
Hoola !
Hepinize mutlu bir hafta dilerim ^^  
Mevsimsel ataklar doruktayken ısıl işlemlerden uzak durmakta büyük fayda var ki her zaman uzun şekillendirme işlemleri ile uğraşmaktansa ; saçları doğal buklelerine bırakıp , Schwarzkopf got2b 2 sexy saç köpüğü ile şekillendirerek hızlıca hazırlanmak daha pratik geliyor şu miskin bahar günlerinde .Schwarzkopf got2b serisi ülkemize giriş yaptığı anda büyük merak uyandırmıştı . Başarılı ürün skalasını eğlenceli ambalajlarla süslemiş olan marka ile saçlarım oldukça iyi anlaştı . Yapısı dolayısıyla inatçı ve kolay şekil almayan saçlarım olduğundan dolayı şekillendiriciler konusunda beklentimi karşılayacak ürün bulmakta çoğu zaman zorlanıyorum . Saçlarımın uzunluğu sebebiyle zaten çabuk düşen bukleleri koruyacak ürünü bulmak gerçekten oldukça zor oldu .

2 sexy saç köpüğü , albenili ve adına yakışır renkte ; kırmızı ambalajı ile Watsons alışverişi esnasında raftan bana göz kırpınca dayanamadım . Kolajen içerdiği için hacimli bir şekillendirme , güçlü bir tutuş ve parlak bir deneyim iddiasındaki ürünün aynı seriden kuru şampuanından çok memnun kalınca ona da bir şans verdim .

Gerek ıslak , gerek kuru kullanımda oldukça başarılı tutuş sağlarken saçları yapıştırmadan yeterli derecede hacimli bir bitiş sunuyor  . Ben ıslak saçlarımı taradıktan sonra bolca sıkıp saçlarıma yediriyorum ve ellerimle şekillendiriyorum . Kurutma makinası ile baş aşağı aldığınız saçlarınızı yine elinizle şekillendirebilir ya da vigo kullanarak iki kat dolgun bir deneyim yaratabilirsiniz . 

Ya da daha naturel bir görünüş seviyorsanız saçlarınızı kendi halinde kurumaya bırakabilirsiniz . Bu arada çok hoş bir kokusu olduğunu eklemeliyim . 

Köpük formdaki şekillendiricilerdeki en büyük şikayetim hep başlık pompasının kırılmasadır . Öyle ki ; Loreal'den iki kez köpük alıp birinin daha ilk kullanımda , ikincisinin ise daha yarısına gelmeden kırıldığını bilirim . Ama Schwarzkopf 'da dibine dek gelebilmeyi başardım çünkü ambalajı oldukça kaliteliydi . Markanın Osis ve profesyonel ürünlerinden de kullanmış biri olarak yanılmadığıma sevindim . Sizin got2b serisinden favorileriniz var mı önerebileceğiniz ?
Sevgilerimle ^^


4 yorum :

 1. Hiç denemedim bu markayı, aslında şu sıralar pırasalıktan ölecek saçlarım için böyle bir hareket iyi gelir gibi ^,^ Önerin için teşekkürler Kermit'im ^,^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu markanın kuru şampuanını çok çok seviyorum adaşım ^^ Köpüğü de güzel çıktı ürün sayısı sınırlı gelmiş ülkemize her zamanki gibi ama farklı bir şey denemicem sanırım bu ikisi dışında yeni çok şey çıktı çünkü

   Sil
 2. Bu serinin saç spreyi keşke köpüğü kadar başarılı olsaydı...

  YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥