Cuma

Benefit Agent Zero Shine Pudra

|
Hoola !

Bahar keyfimin " D vitamini " stoklarımı tazelerken enerjimi ikiye katlandığını iliklerime dek hissedebiliyorum . Bu sene yüzüne hasret kaldığımız güneşi yakalamışken denklanşör sesleri haliyle iki katına çıkıyor ama ... 

Pikseller ile savaşmadan fotoğraf karelerinde yer alabilenler klubü üyelerinden olmak çaba istiyor ! Mevsimsel değişiklikler cildinize atakları hızlandırırken , gözenekleri saklayıp parlamadan güne devam etmek ise  süslü bünyeler için çözüm partneri olmadan zor !

Özellikle yeni mevsim dilimine çok yakışacak saydam bir gölge misali ipeksi bir astar edasında teninize işlerken gözeneklerinize blur efektini serpiştirecek Benefit porefessional agent zero shine powder için detaylara değinmenin tam vakti diye düşünüyorum . 


Güzel ajanımızın kız kardeşinin misyonu parlamaya karşı savaş açmak ve gözenekleri geri plana itmek . Direkt gözenek karşıtı etki için alıyorsanız beklentiniz suya düşebilir zira porefessional baz asıl silici hatırlatmak gerekirse . Yine insanı çocuk gibi neşelendiren keyifli bir tasarıma sahip olan tuzluk formunda olan parlama karşıtı pudra ; stiline yakışır klasik eğlenceli bir Benefit ambalajı . Taşınabilirliği kolay kılan tasarımı ise tam benlik .

İçeriğinde bulunan akıllı high-tech polimerler sayesinde cildinize temas ettiği anda parlamayı absorbe edip geriye mat ama taze bir bitiş bırakıyor içindeki mikro ışıltıların etkisiyle . Ayrıca ; mercimek özleri ile gözeneklerin görünümünü hafifletiyor kardeşi porefessional baz kadar çarpıcı olmasa da .

Ciltle anında uyum sağlarken  rengine tezat ; uygulama esnasında transparan bir tavra bürünen bugüne dek gördüğüm en ince yapıya sahip olan pudra . Aynı zamanda karma cildimde en uzun süre tutunabilen yegane ilk üç pudradan ilk sıradaki olma özelliğine sahip .

Nemlendiricinin üzerine tek başına uygulayabileceğiniz gibi , iyi bir fondötenin üzerine uygulama yaparsanız kusursuz porselen cilt efektini yakalamanız kaçınılmaz ki bu konuda benim önerim Touche eclat olur . Gözenekleriniz çok iri değilse agent zero ile ya da porefessional bazı ekleyerek   yaratacağınız üçlü kalkan ile alacağınız görüntü bağımlılık yapacak türden . Baz vs. ihtiyacı olmadan .

Göz altı kapatıcınızı sabitlemek için de oldukça biçilmiş kaftan olduğunu ekleyebilirim . Kapatıcının tüm gün çizgilere dolmadan , kabuklaşmadan kalabilmesini garantilerken verdiği mat ama sağlıklı , aydınlık görüntü ile başarılı bir göz altı destekçisi az miktar uygulama esasına dikkat ederek .

Kilitli kapağının altındaki tuzluk formunu çevirip  ihtiyacınız olan az miktarı altında gizli olan minik kabuki tipte fırçası ile kolay uygulama imkanı buluyorsunuz . Açılıp kapanabilen tipte fırçaya sahip olduğu için deforme olmuyor ama kılların sertliğini cildim pek sevmiyor bu sebeple hafif dokunuşlarla uygulama yapıyorum . Gün içinde çantanızda ekstra ürün taşımanıza gerek bırakmıyor en azından bu fırça . Ayrıca daha hijyenik kılıyor kilitli tasarımı onu havayla teması minimum olduğu için ürünü hapseden kapağı .

Ambalajdan devam edersek ; 110₺ verdiğiniz bir pudranın ambalajının plastik olması bu noktada biraz hayal kırıklığı kendi adıma çünkü zamanla kapağında minik açılmalar meydana geldi . Daha kaliteli bir yapıda olması gerekirdi diye düşünüyorum  .

Cildimdeki etkilerine gelince tek başına kullanınca harikalar yaratmasa da fondöten ile uygulama yaptığımda porefessional bazı aratmayacak kadar tatmin edici bir bitiş sağladığım için oldukça yeterli geliyor . 

Karma cildimde beş ila altı saat rahatlıkla tutunuyor en azından diğer kullandığım pudralar gibi gün ortasında tazeleme ihtiyacına sürüklemedi beni . Parlama sorunu ile başınız beladaysa seveceğiniz bir ürünün  kuru ciltlere göre olmadığını söylemeliyim . Makyajınızı sabitlemek , nemli bitişe sahip fondötenlerinizi matlaştırmak ya da gözeneklerinizi hafifletmek  için kullanabileceğiniz cildi yormayan başarılı bir pudra. En önemlisi asıl vaadi olan parlamanın değil sizin parlamayı yönetmenizi sağlaması ile görevini yerine getirebiliyor .

Yinede fiyatına bakılınca Sephoralarda deneyerek almanızı öneririm . Benim bittikçe alacağım ve severek kullandığım bir ürün .

Sevgilerimle ^^2 yorum :

  1. Pudra kullanabilsem tam benlikmiş ama bu, ambalambalajını sevdiğim kullanmaya kıyabilirsem tabi ^,^ Ellerine sağlık adaşım wc keyfime keyif kattı bu yayın :D

    YanıtlaSil
  2. güle güle kullan, cok pratik gözüküyor :)

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥