Pazartesi

Cyrene Pure & Natural Argan Milk Serum |

|
Hoola Kermyler !

Güzel bir haftaya başladığımızı umuyorum . Takvimler bahara hazır bile fakat bünyemi zorlu bir süreç beklediğini kabul etmeliyim . Bahar geçişlerinde cildim , saçlarım , alerjilerim her zaman en cüretkar tavrına bürünüyor . Cildimi ve tepki verdiği içerikleri artık daha iyi tanıdığım için bu sene daha bilinçli tercihler yaparak dönemsel kuruluk adına yaşadığım problemi yüksek oranda çözdüm.

Bugün bu anlamda cildimin olumlu cevap verdiği Cyrene pure & natural argan milk serum dan detaylıca bahsetmek istiyorum . Argan yağının hayatımıza girişi ile neredeyse bir çok kategoride ürünlerini kullandım . Saç bakım ürünleri , vücut bakım , kremlerden tutun rimele kadar ... Fakat , argan sütü kavramı ile ilk kez Cyrene sayesinde tanıyıp ,deneyim sahibi oldum ki şu anda ülkemizde bu anlamda başka bir ürün zaten yok .


Serum diyince çoğumuzun ilgisini cezbetmiyor biliyorum . Serumların verdiği gitmeyen yapışkanlık hissi ve çözüm sunmayan , etkisini hissetmediğimiz bir çok üründen sonra ben de serum sevmeyenler klubune dahildim diyebilirim .

Cyrene saf ve doğal argan sütü ise ; bu tanıma dahil edilmeyecek kadar farklı bir ürün . Serumdan çok cilt besini dersem hakkını vermiş olurum sanırım ^^ İçeriğinde argan  saf suyu ve defne yaprağının ekstratlarını barındırıyor kalbinde ayrıca mikro süt tanecikleri ile cildinizin besin kaynağını temin ederken sakinleştiriyor , besliyor ve nemlendiriyor ve iyi bir anti age yatırımı .
Cam şişede ve damlalıkla kullanım sunduğu için oldukça hijyenik ve uzun süreli kullanım imkanı veriyor . Bir ya da iki damla temizlenmiş ve toniklenmiş cildinize kombo bir bakım niteliğinde öyle ki bölgesel kuruluk yaşamama rağmen ardından nemlendirici kullanmama bile gerek duymadım şaşılası şekilde .

Uygulama sonrası cildiniz ürünü anında kabul ediyor ve çabucak emiyor  anlık bir yapışkanlık hissi bir o kadar çabuk sürede kayboluyor ve ertesi güne bile daha yeni uygulanmış gibi yumuşak ve nemli bir hisle uyanıyorsunuz .

İçeriği diğer tüm skalası gibi oldukça saf ve güvenilir . Cyrene zaten üretim politikasında kimyasal emülgatörler ve petrokimyasal içerikleri barındırmıyor. Anne adaylarının bile güvenle kullanabileceği  kadar uygun . Argan sütü serumu her cilt tipine uygun benim kuru karma cildim için oldukça yeterli gelen serumu normal ve kuru ciltlerin de çok seveceğini düşünüyorum .

Sitesinden almak isterseniz şuradan ürün detaylarına bakabilirsiniz ayrıca alışverişlerinizde 3 adet denemeniz için farklı ürünler dahil oluyor sepetinize merak ettiklerinizi risk almadan denemek için güzel bir seçenek olmuş . Ayrıca Mamontenka da bu serumu deneyenlerden onun fikirlerini öğrenmek isterseniz buraya tık ^^

Sevgilerimle

2 yorum :

  1. İlk defa bu kadar başarılı bir serum kulandım, daha iyisini yapsa yapsa yayine Cyrene ya da Moshos yapar zaten :)

    YanıtlaSil
  2. Degil mi :) Bide advanced night repair harika onlar gibi doğal olamasa da

    YanıtlaSil

Renk kattığınız için teşekkür ederim ♥